Gelin Saçı ve Makyajı Sakarya

Serbesler Güzellik Salonu

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Serbesler Güzellik Salonu Hakkında

Modern insanın daha yoğum bir tempoda, daha sıkı bir çalışmayla kendi mutluluğu için daha çok yorulduğu günümüz dünyasında, özel ve güzel biran yaşamak mümkün...

Özel ve güzel yaşamak mümkün...

Zihnini ve ruhunu şımartmak isteyenler, doğanın en canlı renklerinin rahatlatıcı terapisi, sade ama şık ve zarif objeleri ile içten ve samimi bir huzur ortamının hakim olduğu Serbesler Güzellik Salonu tam size göre bir güzellik salonu. Büyük bir özenle, içtenlik ve kişiselleştirilmiş bir hizmet anlayışını siz müşterilerine sunmayı hedeflediklerini belirten işletme sahibi Serhat Serbes, siz bayanlara çok eşsiz bir dünya yaratmış.

Güzelliğiniz Parlasın...

Salona girdiğiniz anda sizi etkisi altına alan pozitif enerjinin yanısıra, yayılan aromatik kokuların, müziklerin ve de sihirli dokunuşların ardından kendinizi oldukça rahatlamış ve mutlu hissedeceksiniz. Günümüzün kendine güvenen, her daim zinde ve çekici görünmek isteyen, kusursuz detaylarla yaşam enerjisini pekiştiren, bakımına ve güzelliğine önem veren siz bayanların anlayışına paralel somut bir dünya sunan Serbesler Güzellik'te her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verecek geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

İletişim

  • Adres::

    Atatürk Bulvarı Fitaş Sok. No.25

  • Haritadaki Konumu

    Serbesler Güzellik Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.