Kuaför Aslı Kayataş

E-posta Gönder

 • Adapazarı, Sakarya.

Ekiple Tanışın

Kuaför Aslı Kayataş Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Aslı Kayataş Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Aslı Kayataş Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Aslı Kayataş Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Aslı Kayataş Hakkında

Adapazarı’nda düğün öncesi son hazırlıklar, Kuaför Aslı Kayataş ile tamamlanıyor! Yıllardır hizmet verdiğimiz, Semerciler Mahallesi’nde yer alan salonumuzda gelin adayları ve yakınlarını ağırlıyoruz. Hem keyifli bir hazırlık süreci yaşıyor, bolca eğlendiğimiz bir düğün günü tasarlıyoruz hem de güzelliğinizi ortaya çıkararak şıklığınızı taçlandırıyoruz. Nasıl mı? Anlatalım:

İlk olarak hayal ettiğiniz saç veya türban tasarımı için konuşacağımız bir ön görüşme düzenliyoruz. Görüşmede doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak ve gece boyu da kalıcı olacak makyaj uygulamaları için de cildinizi inceliyoruz. Cilt yapınıza uygun makyaj ürünlerini keşfediyor, porselen makyajınız ile kusursuz bir cilt görünümüne sahip olmanızı sağlıyoruz. Çünkü düğün öncesi gelin saçı ve makyajı hakkında bilgi sahibi olarak size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Doğru makyaj ürünleri ve tekniklerle ışıl ışıl parlamanızı sağlıyor, saç stilinizi de yüz hatlarınız ve gelinlik modelinize göre tasarlıyoruz. Türban tasarımı için salonumuzda yer alan bölümde şıklığınızı duvak ve başörtüsüyle taçlandırıyoruz. Dilerseniz, saç ve makyaj provası da düzenliyoruz.

Sakarya Adapazarı kuaför salonları arasında yaptığı uygulamalarla fark yaratan Kuaför Aslı Kayataş ve ekibimizin güzellik sırlarıyla tanışmaya hazır mısınız? Düğün günü gelip çattığında, makyajınızla hazırlıklara başlıyoruz. Doğal ve aydınlık makyaj uygulamaları yapıyor, sadelikle güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Ardından saç veya türban tasarımını yapıyor, aynada gördüğünüz görüntüyle baş döndürücü güzelliğinizi fark etmenizi sağlıyoruz. Damat bey sizi gördüğünde bir kez daha aşık olacak!

Siz ve sevdiklerinizle tamamladığımız hazırlık süreci dışında her özel gününüzde tasarımlarımızla mutluluğunuz için çalışıyoruz. Düğün öncesi imaj değiştirmek isterseniz; ombre, sombre, röfle, balyaj ve çok daha fazlasıyla kuaför hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kuaför Aslı Kayataş Adapazarı’nda sizi bekliyoruz. Sakarya gelin saçı ve makyajınız için tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmak!

İletişim

 • Adres:

  Semerciler Mah. İtfaiye Cad.Vatan Apt. K:1 No:6/1 Adapazarı/Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.