Catering Hizmetleri

Sakarya Catering Firmaları

100-200 TL
3.000 kişi
100 TL'den az
2.000 kişi
Adapazarı
Kupa Yemek
100 TL'den az
2.000 kişi
Adapazarı
Nur Yemek
100 TL'den az
3.000 kişi
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğününüz İçin Catering Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Düğün için catering hizmeti alırken öncelikle kaliteye ve hijyene dikkat edilmesi gerekiyor. Daha sonra ise lezzetli ve göze hitap eden menüler olmasına özen gösterebilirsiniz. Ayrıca menülerin düğün konseptinize uygun olmasına da dikkat etmenizi öneriyoruz. Fiyat ve menü dengesini göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Anlaşacağınız catering firmasının referansları olmasına özen göstermelisiniz. Böylece sorun yaşama olasılığınız da azalacaktır.

Catering firmalarından seçiminize göre alakart, açık büfe, kokteyl ya da kokteyl prolange hizmeti alabilirsiniz. Alakart menü içerisinde soğuk başlangıç, sıcak tabak, ana yemek, tatlı ve meşrubat yer alırken, açık büfe misafirlerinizin seçimine bırakacağınız bir hazır yemek tercihi sunar. Kokteylde ise minik atıştırmalıklar ve meşrubat seçeneği bulunur. Eğer daha kapsamlı bir kokteyl düşünürseniz de kokteyl prolange oldukça uygun bir seçim olacaktır. Prolange’da atıştırmalıklar daha fazla çeşide sahip olduğu gibi daha da doyurucu olur. Menü konseptiniz ne olursa olsun mevsime göre menü içeriği düzenlemeyi ihmal etmemenizi öneririz. Örneğin, kış için sıcak tabak çeşidini arttırabilir, ana yemeği baharatlı tercih edebilirsiniz. Yaz içinse, daha hafif seçenekleri değerlendirmenizi öneririz. Detaylı bilgi için “Mevsimsel Menü Seçenekleri” makalemize de göz atmayı ihmal etmeyin!

Sakarya’da catering hizmeti alacağınız firmaları incelerken mutlaka iyice araştırmalı ve belli kriterleri göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. Bütçenize uygun catering firması bulabilmek için incelediğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. Ayrıca indirim sayfasını takip ederek de kampanyalardan yararlanabileceğinizi unutmayın!

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları