Huriye Kuaför

E-posta Gönder

 • Başakşehir, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Huriye Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Huriye Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Huriye Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Huriye Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Huriye Kuaför Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Huriye Kuaför’de hayalini kurduğunuz gelin olmanız mümkün. Profesyonel ekibimizle birlikte gelin saçı ve makyajına ek olarak yaptığımız türban tasarımlarıyla da göz kamaştırıcı bir gelin olmanızı sağlıyoruz.

Her gelin düğününde nasıl görünmek istediğini mutlaka önceden aklında tasarlamıştır. Uzun zamandır Başakşehir’de hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda çok sayıda gelin adayını ağırlayarak yaşamlarının en özel günlerine eşlik ediyoruz. Konforlu, stresten uzak bir hizmet almanızı sağlıyor ve günün sonunda aynada istediğiniz görüntüyle karşılaşmanıza yardımcı oluyoruz. Dünyada ve ülkemizde moda olan tüm trendleri yakından takip ediyoruz. İsteğinize bağlı olarak ya da tecrübelerimize dayanarak zaman zaman size önerilerde bulunuyoruz.

Düğün gününüzden önce sizinle mutlaka bir araya geliyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için önce nasıl bir gelin olmak istiyorsunuz, zevkleriniz neler tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Yaptığımız tasarımlardan tarzınıza en yakın olanları örnek olması için gösteriyoruz. Düğün günü hazırlıklarınızın nasıl ilerleyeceğinden de ön görüşmemiz esnasında konuşuyoruz. Dilerseniz sevdiklerinizle birlikte kuaför salonumuzda hazırlanabiliyorsunuz. Bunun için bize kaç kişilik bir ekiple geleceğinizi önceden belirtmeniz gerekiyor. Ekip sayımızı ve kullanacağımız malzemeleri verdiğiniz sayı doğrultusunda hazırlıyoruz.

İstediğiniz tüm saç ve makyaj tasarımlarını kolayca yapıyoruz. Saçınızı yaparken gelinlik modelinize dikkat ediyoruz. Maşa ve fön sonrası istenilen şekli kolayca veriyoruz. Makyajda ise önceliğimiz yüz hatlarınız oluyor. Pürüzsüz ve aynı zamanda çekici görünmenizi sağlamak için kapatıcılığı yükse bir fondöten kullanıyor ardından yüz hatlarınızı ön plana çıkarıyoruz.

Siz de Başakşehir kuaförleri arasında bir tercih yapmak istiyorsanız sunduğumuz hizmetleri ve fiyatlarımızı ayrıntılı olarak öğrenmek için randevu alabilirsiniz. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmanız ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.