Murat Yıldırım Hair Palace

E-posta Gönder

 • Başakşehir, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Murat Yıldırım Hair Palace Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Murat Yıldırım Hair Palace Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Murat Yıldırım Hair Palace Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Murat Yıldırım Hair Palace Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Murat Yıldırım Hair Palace Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Murat Yıldırım Hair Palace içerisinde birbirinden güzel gelin saçı ve makyajları hizmetlerimizle hayatınızın en özel anlarınızda size eşlik ediyoruz. Mikro kaynak, tres kaynak gibi uygulamalarımızla size imaj değişikliğiniz konusunda destek oluyoruz. Tüm bunlara ek olarak saç kesimi ve renklendirme gibi hizmetlerimiz de bulunuyor.

Şık bir atmosferde profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Size en çok yakışacak saç ve makyaj tarzlarına birlikte karar veriyoruz. Her zaman kaliteli ürünler kullanarak saç ve cilt yapınızı koruyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörün moda olan trendlerini yakından takip ederek çalışmalarımız esnasında isteğinize bağlı olarak uyguluyoruz.

Düğün öncesi sizi salonumuza davet ederek tanışıyoruz. Hayalini kurduğunuz gelin görüntüsünün nasıl olduğunu öğreniyoruz. Gelinlik modeliniz ve düğün konseptiniz doğrultusunda ne uygun saç ve makyaj tasarımlarının neler olabileceği üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Daha önce bizim salonumuzu tercih etmiş gelinlerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden size de örnekler göstererek hizmet kalitemiz ve yeteneklerimiz hakkında bilgi edinmenizi sağlıyoruz.

Saçlarınız için istediğiniz her tarzı rahatlıkla uyguluyoruz. Kıvırcık bukleler, örgü modeller, su dalgaları, ensede bohem topuzlar ve sıkı toplamalarla rüya gibi bir gelin olmanızı sağlıyoruz. Makyaj aşamasına geldiğimizde ise yine saçınızda olduğu gibi uzman bir başka ekiple birlikte çalışıyoruz. Yüz hatlarınız ve cilt yapınız doğrultusunda en uygun tarzı buluyoruz. Ten makyajınızın yapımının ardından gözlerinize geçiyoruz. Yüz hatlarınızın keskin görünmesini sağlamak için kontur ve bronzer uygulamaları yapıyoruz. Makyajınızı bitirince de sabitleyici spreyimizi sıkarak uzun süre kalıcılığını koruyan bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyoruz.

Siz de İstanbul kuaförleri arasında yer alan Murat Yıldırım’ın sihirli dokunuşuyla göz kamaştırmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bahçeşehir 2.Kısım Şelale Caddesi Terrace Garden No.15

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.