Makyör Simon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Makyör Simon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Makyör Simon Özellikler

Hizmet İçeriği
Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Makyör Simon Sık Sorulan Sorular

Makyör Simon gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Makyör Simon gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Makyör Simon düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Makyör Simon düğün günü 6 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Makyör Simon gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Makyör Simon gelin saçı ve makyajı haricinde el / ayak masaj, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


Makyör Simon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Makyör Simon şehir dışında hizmet vermiyor.


Makyör Simon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Makyör Simon ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Makyör Simon Hakkında

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştireceğiniz mutlu gününüzde yüzünüzdeki tebessümü en güzel yansıtacak makyaj için Makyör Simon Bahçeşehir’e davetlisiniz!

İstanbul’da gelin makyajı konusunda en çok tercih edilen salonlardan biri olmamızın sebeplerinden biri güler yüzlü hizmetimizle hayalinizdeki makyajı sizinle buluşturmamız. Ekibimizde çalışan arkadaşlarımızın tamamı düğün gününüzde ve öncesinde gerçekleştireceğimiz provalarda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak adına yardımcınız oluyor.

Düğününüzden 4 hafta önce alacağınız randevularla provalarımıza katılabilirsiniz. Bu provalarda sizinle tanışarak nasıl biri olduğunuzu öğreniyoruz ki karakterinizi en iyi yansıtan makyajı bulabilelim. Ayrıca düğün yapacağınız mevsimi, gelinliğinizi ve çiçeğinizi de göz önünde bulunduruyoruz. Çünkü tüm bu etkenler birleştikten sonra nasıl görüneceğinizi belirlemek en doğrusu. Makyajın en önemli unsurlarından biri de sizin isteklerinize uygun şekilde yapılması. İsteklerinizi öğrendikten sonra yüz analizi yaparak yüzünüzün stiline göre en uygun makyajı belirliyoruz. Kaş tasarımı konusunda büyük tecrübeye sahibiz ve bu konuda da ortaya güzel sonuçları çıkarıyoruz. Kaş kirpik tedavileri de yaparak makyajınızı güzel gösterecek tüm detaylara önem veriyoruz. Provalarımızda pek çok makyaj tipini deneyerek en uygun makyajı bulmaya çalışıyoruz. Gülümsemenizi en güzel yansıtan makyajı bulduktan sonra üzerinde ufak değişikliklerle mükemmelliği elde ediyoruz. Bahçeşehir profesyonel makyaj salonları arasında bizi en iddialı kılan da küçük detaylara dikkat ederek çalışmamız. Son trendleri yakından takip ederek günümüze en uygun makyaj stillerini uygulama fırsatına da sahibiz.

Salonumuzda ayrıca makyaj kursları da veriyoruz. Yıllardan beri makyaj konusunda elde ettiğimiz deneyimi istekli kişilere aktarıyoruz.

Düğününüzde tüm gözler üzerinizdeyken muhteşem makyajınızla göz kamaştırmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede fiyat tekliflerimizi size ileterek prova günlerimize karar verebiliriz.

İletişim

  • Adres:

    Barış Sokak Başakşehir/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Makyör Simon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.