Kuaför Behiye

E-posta Gönder

 • Başakşehir, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Behiye Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Kuaför Behiye Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Behiye Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Behiye Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Behiye Hakkında

Uzun yıllardan bu yana İstanbul’un güzellik sektöründe faaliyet gösteriyor, kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren kadınlara hizmet veriyoruz. Salonumuz Behiye Kuaför Başahşehir ilçesinde 2. Etap mevkiinde bulunuyor. Bu bölgede ikamet eden ve çevre semtlerden pek çok konuğumuz tarafından tercih ediliyor ve seviliyoruz. Salonda her biri işinin ehli, konusunda uzman butik ve harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Her zaman güler yüzlülüğümüzle konuklarımızı karşılıyor, hijyen kurallarına uygun temiz salonumuzda onları ağırlıyoruz.

Behiye Kuaför olarak verdiğimiz hizmetlerimiz kadınların kuaför salonlarında bekleyebilecekleri tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte. Uygulamalarımızdan örnek verecek olursak şunları sayabiliriz; saç ve türban tasarımları, saç kesimi, tüm ve dip boya, ombre, balyaj ve röfle, saç bakım, perma ve fön, topuz modelleri, dudak üstü ve kaş alımı, ağda, porselen ve günlük makyaj, manikür ve pedikür gibi. Tüm uygulamalarımızı aynı özenle yapıyoruz ve ürün kullanımı gerektiren işlemlerimiz sırasında kaliteli malzemeleri tercih ediyoruz.

Gelelim size daha detaylı bahsetmek istediğimiz konuya. Elbette ki salonumuzda özel gün ve geceler için hazırlık yapmak isteyen 7’den 70’e tüm hanımefendilere yardımcı oluyoruz. Ancak bunların başında kesinlikle düğünler geliyor. Hayatlarının en mutlu günlerini geçirecek olan çiftlerimiz için üzerimize düşeni yapıyor, gelinlerimizi hayal ettikleri görünümlere kavuşturuyoruz. Düğünler haricinde nişan ve söz merasimleri, isteme törenleri ve kına geceleri için de aynı özeni gösteriyoruz.

Türban veya saç tasarımında gelinimizin seçtiği bir model varsa aynını yapıyor, kararını verememişse de yılın modası olan modellerden fikirler sunuyoruz. Porselen makyajda ise güzelliğini ortaya çıkarmak için yüz hatlarını vurgulayacak tekniklerle doğal bir görünüm elde ediyoruz. Gelinle birlikte yakınlarından da saç ve makyaj için ağırlıyoruz. Başakşehir 2. Etap kuaförleri arasında en iyi sonuç için Behiye Kuaför olarak bizi tercih ederseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.