Arzu Yılmaz Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Başakşehir, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Arzu Yılmaz Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Arzu Yılmaz Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Arzu Yılmaz Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Arzu Yılmaz Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Arzu Yılmaz Güzellik Salonu Hakkında

Tarzınızı ve zevklerinizi en iyi şekilde yansıtarak tamamen size özel olan düğün gününüzde göz kamaştırmak istiyorsanız Arzu Yılmaz Güzellik Salonu’nun kapısından içeriye girmek yeterli olacaktır.

Faaliyetlere başladığımız 2012 yılından beri bizi tercih eden gelin adaylarımızın güvenlerine layık olmak için çalışıyoruz. En mutlu günlerde tercih edilmenin bilincine sahip bir işletme olarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz. En yeni trendleri, konseptleri ve saç – makyaj modellerini yakından takip ediyor, isteklerinize kolaylıkla yanıt verebiliyoruz.

Önce sizleri yakından tanıyor, hizmetlerimizi uygulamaya başlamadan önce nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Gelinliklerinizi, duvağınızı, düğün mekanınızı ve düğün konseptinizi de dikkate alıyor, saçınızı ve makyajınızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Toplamda 14 kişilik bir ekip ile çalışıyoruz. Uzman kadromuzdaki her bir bireyin uzun zamandır sektörde bulunduğunu söylemek istiyoruz. Tecrübeleri ve güler yüzleri ile bugününüzü unutulmaz kılmak için hazırlar.

Düğün gününüzde sizi yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınız için de bir haberimiz var! Kullanışlı salonumuz ve geniş ekibimiz ile birlikte düğün günü 50 kişiyi ağırlayabiliyoruz.

Bir güzellik salonu olarak faaliyet göstermenin en önemli özelliklerinden biri de güzellik ve bakım ile ilgili pek çok hizmeti de sunabiliyor olmaktır. Biz de Arzu Yılmaz Güzellik Salonu olarak saç ve makyajın yanı sıra saç ve cilt bakımı, manikür, pedikür, kalıcı oje, protez tırnak, lazer epilasyon ve bunun gibi pek çok işlem ile yanınızda oluyoruz. Bazı işlemlerin çok daha verimli olabilmesi için zamana ihtiyaç oluyor. Bu yüzden bizimle düğün tarihinizden 1-2 ay önce iletişime geçmeniz gerektiğini de belirtmek istiyoruz.

Siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve güzelliğinizi ortaya çıkaracak hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Başakşehir mah. İshakpaşa sk. Nidapark A blok 8 AR Başakşehir/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.