Gelin Saçı ve Makyajı

Yüreğir Gelin Saçı ve Makyajı

Yüreğir Onur Kuaför

7.500-10.000 TL

Yüreğir Le Demon

5.000-7.500 TL

Yüreğir Gülmira Kuaför

7.500-10.000 TL

Yüreğir Leydi Kuaför

7.500-10.000 TL

Yüreğir Meryem Salcan Türban Tasarım

2.500-5.000 TL

Yüreğir Murat Tatlı Beauty Center

5.000-7.500 TL

Yüreğir Kuaför Seyhan Park Evleri

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yüreğir Kuaförleri ve Hizmetleri

Adana’nın merkez ilçelerinden biri olan Yüreğir’de hizmetleriyle güzelliğinizi taçlandıracak birçok kuaför salonu bulunuyor. Adana Yüreğir kuaförleri yoğun olarak; Yavuzlar, Sinanpaşa ve Kışla’da konumlanıyor. Kiremithane, Cemalpaşa, Atakent, Ulubatlı Hasan, Ptt Evleri ve Selahattin Eyyubi mahallelerinde hem gelin başınızı hem de trendlere uygun makyajınızı yaptırabileceğiniz güzellik salonları yer alıyor.

Yüreğir kuaförleri ağırlıklı olarak profesyonel ekiplerle birlikte çalışmayı tercih ediyor. İlçedeki kuaförler, düğün hazırlık sürecinde maksimum 20 kişiye hizmet sunabiliyor. İlçedeki firmaların birçoğu, düğün organizasyonunuzdan en az 4 hafta önce randevu oluşturmanızı talep ediyor. Erken randevu imkanı, düğün organizasyonunu yaz aylarında gerçekleştirmeyi planlayan gelin adayları için bir hayli avantajlı oluyor.

Yüreğir Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Profesyonel hizmetleriyle ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla yüzünüzde güller açtıracak birçok kuaför Yüreğir’de yer alıyor. Bu ilçedeki kuaförler, farklı bütçelerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya gayret gösteriyor. Gelin adayları, düğün saçını ve makyajını Yüreğir’deki kuaförlerde uygun fiyatlara mal edebiliyor. Burada, ortalama ve daha yüksek fiyatlı kuaför salonları da bulunuyor.

Yüreğir kuaför fiyatlarının bütçe dostu olduğu yerlerin başında; Kiremithane, Ulubatlı Hasan, Kışla ve Yavuzlar mahalleleri geliyor. Sinanpaşa ve Cemalpaşa’daki kuaförler de makul fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Gelin adaylarının ihtiyaç duyacağı pek çok hizmeti paket içeriğine dahil eden kuaförlerde fiyatlar ortalamanın üzerinde seyredebiliyor. Yavuzlar, Atakent ve Selahattin Eyyubi mahallelerinde salonların fiyatları değişiklik gösteriyor.

Yüreğir’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Hayallerinizi süsleyen o gün gelmeden en az bir ay önce saç ve makyaj konusunda ne istediğinize mutlaka karar vermiş olmanız gerekiyor. İlkbahar ve yaz aylarında randevu talepleri yoğunlaşıyor. Bu noktada erken randevu imkanı olan Yüreğir kadın kuaförlerini tercih etmeniz işinizi kolaylaştırıyor. Kuaförlerin kullandığı ekipman ve malzemelerin kaliteli olmasına dikkat etmeniz de şart.

Düğün gününüz için tercih edeceğiniz çoğu kuaförde, aldığınız saç ve makyaj hizmetinden aile üyeleriniz ve arkadaşlarınız da yararlanabiliyor. Elbette bunu planlarken kuaförün kapasitesini ve müsaitlik durumunu sormanız gerekiyor. Salonda çalışan personellerin sayısı ne kadar fazlaysa, yakınlarınızın saç ve makyaj işlemleri de o kadar çabuk bitiyor. Güler yüzlü uzmanlarla çalışmak, hazırlık sürecinizi güzelleştiriyor.

Yüreğir Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Yüreğir Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Yüreğir gelin başınız için birbirinden farklı pek çok modeli tercih edebileceğiniz kuaförler barındıran ilçeler arasında bulunuyor. İlçedeki kuaförler dilediğiniz saç modelini kusursuz bir şekilde yapabiliyor. Yüreğir gelin saçı fiyatları genel olarak her bütçeye hitap ediyor. Buradaki kuaförler ağırlıklı olarak, uygun ve ortalama fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. Gelin adaylarının talep ettikleri hizmetler fiyatlarda farklılıklar yaratabiliyor.

Gelin saçınızı makul fiyatlara mal edebileceğiniz kuaför salonları; Kışla, Cemalpaşa, Ulubatlı Hasan, Yavuzlar, Sinanpaşa ve Kiremithane’de yer alıyor. Atakent, Yavuzlar ve Selahattin Eyyubi’de fiyatları ortalama fiyatlı salonlar da bulunuyor. Bu fiyatlar standart gelin başı hizmeti için geçerli oluyor. Kuaför salonları, paket içerikleri doğrultusunda bir ücretlendirme yapıyor.

Yüreğir Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Adana kuaförleri arasında önemli bir yeri olan Yüreğir’deki salonlar, kusursuz gelin makyajınızı yapabilecek makyözlerle birlikte çalışıyor. Makyözler, sunmuş oldukları hizmetler için bir fiyat listesi çıkarıyor. Hem saç hem de makyaj hizmeti alacak olan gelinlere çeşitli indirim fırsatları sunuluyor. Makyajın fiyatını; gelinin seçtiği model, kullanılan malzemeler ve ürünlerin kalitesi büyük oranda belirliyor.

Yüreğir gelin makyajı fiyatları; Ulubatlı Hasan, Kışla ve Kiremithane mahallelerindeki salonlarda ortalamanın altında seyrediyor. Makyajın süresi ve zorluğuna göre fiyatlar şekil alıyor. Standart paketler; ten, kaş, göz ve dudak makyajını kapsıyor. Gelin adayları isteğe göre takma kirpik hizmetinden de yararlanabiliyor. Kalıcı makyaj uygulamaları yaptıracaksanız, ödeyeceğiniz tutar ortalamanın üzerine çıkabiliyor.

Yüreğir Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları