Le Demon

E-posta Gönder

Ekiple TanışınLe Demon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Le Demon Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Le Demon Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Le Demon Sıkça Sorulan Sorular

{Le Demon} gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Le Demon gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


{Le Demon} gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Le Demon gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


{Le Demon} şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Le Demon şehir dışında hizmet veriyor.


{Le Demon} ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Le Demon ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Le Demon Hakkında

Hayatınızın en özel gününü tecrübeli ellere emanet etmek isterseniz doğru yerdesiniz. Düğününüz için hayallerinizi bir süsleyen bir görünüme sahip olmak isterseniz salonumuz Le Demon Adana Yüreğir’de sizi bekliyor. Dilerseniz kararınızı daha rahat verebilmeniz için size kendimizi tanıtalım.

İlk gençlik yıllarından itibaren hem eğitimini alıp hem de pek çok ilde pratiğini kazanan kurucumuz Sertaç Duran tarafından 2005 yılında salonumuz açıldı. Mersin palmiye Mahallesi’nde açılan salonumuz kısa sürede gerek kalitesi gerekse kendine özgü tarzı ile başarıyı yakaladı. Nezih bir ortamda kaliteli bir hizmet sunduğumuz salonumuzda hem kadın hem de erkekleri ağırladık ve ağırlamaya da devam ediyoruz. Gerekli altyapı ve donanıma sahip olduktan sonra şubeleşme yolunda önemli bir adım atarak 2008 yılında Adana Hilton’da ikinci salonumuzu açtık. Üçüncü ve şimdilik son salonumuzu ise 2011 yılında Mersin Hilton Otel içerisinde faaliyete geçirdik.

Hala ilk günkü heyecanımızla çalışıyor gerek yurt içi gerekse yurt dışı eğitimlere katılıyor ve işinin ehli ekibimizle birlikte kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Bir kuaförden beklenebilecek tüm hizmetleri bünyemizde barındırıyor, saç ve kişisel bakıma dair pek çok işlemi başarıyla hayata geçiriyoruz. Saç kesimi başta olmak üzere; saç ve türban tasarımı, boya, renklendirme, ombre, balyaj, röfle, perma, keratin bakım, saç botoksu, saç analizi, saç bakımı, hydrafacial cilt ve yüz bakımı, profesyonel makyaj, protez tırnak, manikür ve pedikür gibi işlemlerin tamamına hakimiz.

Gelinlerimize de çok büyük bir özen gösteriyor, saç tasarımları ile profesyonel makyajlarını belirli bir uyum içerisinde düğün konseptlerine göre yapıyoruz. Hayal ettiklerinden de güzel bir şekilde onları salondan uğurluyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Le Demon Kuaför Adana’da sizi bekliyor, daha detaylı bilgi için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Adana Hacı Sabancı Blv. Adana HiltonSA Oteli Yüreğir/Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Le Demon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.