Kuaför Seyhan Park Evleri

E-posta Gönder

 • Yüreğir, Adana.

Ekiple Tanışın

Kuaför Seyhan Park Evleri Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Seyhan Park Evleri Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Seyhan Park Evleri Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Seyhan Park Evleri Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Seyhan Park Evleri Hakkında

1998 yılından beri Kuaför Seyhan Park Evleri’nde hayalini kurduğunuz gelin olmanızı sağlayacak saç ve makyaj uygulamaları yapıyoruz. Edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda size yol gösteriyor, düğün gününüzde göz kamaştırıcı bir güzelliğe ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Profesyonel olarak çalışan 4 kişilik bir ekipten oluşuyoruz. Yeteneklerimizle istediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini kolaylıkla yapıyoruz. İşimizi çok seviyor ve daima sizin beklentilerinizi karşılayacak şekilde çalışıyoruz. Kaliteli ürünler kullandığımız ve Adana kuaförleri arasında ismimizden başarıyla söz ettirmeyi başardığımız kuaför salonumuzda hijyene de ayrıca önem veriyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine konuşuyoruz. Düğün gününüze dair planlama yaparak hizmet içeriklerimiz hakkında detaylı bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Düğün günü sizinle birlikte 6 yakınınızı da ağırlayarak hazırlıklarınıza aynı anda başlıyor ve eş zamanlı olarak birbirinden güzel modellerle salonumuzdan ayrılmanızı sağlıyoruz.

Maşa ve fön uygulamalarının ardından örgü ya da birbirinden farklı toplama stilleriyle saçınıza istenilen şekli veriyoruz. Tacınız varsa saçınızı taç modeliniz doğrultusunda da yapabiliyoruz. Makyaj aşamasına gelindiğinde ise önceliğimiz daima yüz hatlarınız ve ten rengini oluyor. Size en çok yakışacak renk tonlarını tespit ederek kapatıcılığı yüksek ürünler kullanmayı tercih ediyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajının ardından gözlerinize, kaşlarınıza, yanaklarınıza ve dudaklarınıza makyaj yapıyoruz. Yaptığımız makyajın uzun saatler boyunca kalıcılığını koruması için mutlaka sabitleyici sprey ve makyaj bazı kullanıyoruz. Tüm hazırlıklarınızı eksiksiz bir şekilde tamamladığımızda ise duvağınızı takarak sizi hayatınızın en özel “Evet!” yanıtını vermeniz için mutluluklar dileyerek yolcu ediyoruz.

Siz de Adana Yüreğir kuaförleri arasında yer aldığımız Kuaför Seyhan Park Evleri’nde hayalini kurduğunuz gelin olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.