Adana'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:51 DK

15.02.2019

Adana'da düğün fotoğrafçısı arayan bir de üstüne Adana düğün fotoğrafları fiyatlarını merak eden çiftler! Müjde! Doğru yerdesiniz. Sordum soruşturdum: Adana'da bu işler ne kadara oluyor?

Dış Mekan Çekimi

Düğün fotoğrafçısı fiyatları Adana'da hangi sularda seyrediyor diye sordum soruşturdum. Bakın karşıma nasıl rakamlar çıktı. Çoğunlukla tercih edilen 2 saatlik dış mekan gelin damat çekiminden başlayalım. Adana dış mekan düğün fotoğrafçısı fiyatları bu çekim türü için 750 TL ile 1500 TL aralığında seyrediyor. Bu rakamın içerisine albüm seti de dahil oluyor. Boyutları ve baskı kaliteleri değişse de bu setler genellikle 1 adet büyük albüm, 1 adet cep albümü, 2 adet aile albümü, 1 adet büyük poster fotoğraftan oluşuyor. Elbette rakamlar sizin istediğiniz albüm setinin çeşitliliğine ve sayısına göre değişiyor.

adana_kadrajf0t0 - Dış mekan gelin damat çekimi

Sana önerdiğimiz Adana düğün mekanlarına göz at: Geniş Katılımlı Davetler İçin Adana Düğün Salonları ve Fiyatları

Sırası gelmişken dış mekan çekimi yapacaksanız Adana düğün fotoğraf mekanları arasından bir tercih yapmak için araştırmaya başlamalısınız. Siz de eğer birçok çift gibi fotoğraf çekimlerinizi düğün günü yapacaksanız, seçiminizi yaparken düğün günü güzergahınızı ve düğün mekanınızın lokasyonunu göz önünde bulundurmanızı öneririm. Fakat en rahat ve keyifli gelin damat çekimlerinin düğünden önce ya da sonra başka bir günde yapılanlar olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim.

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

Başrolde
%50 İNDİRİM
223 21 37
Başrolde

Dış Çekim, Klip Ve Albüm Seti %50 İndirim İle 2.000 TL!...

SanART Photo Studios
%30 İNDİRİM
74 6 12
SanART Photo Studios

Düğün.com Çiftlerine Özel %30 İndirim Sizleri Bekliyor!...

Düğün fotoğraflarında büyüleyici görünmeni sağlayacak gelinliğini henüz almadıysan şu yazımıza da göz atmanı öneriyoruz: Adana'da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

Düğün Günü Hikayesi

Gelelim içerisine dış mekan fotoğraf çekiminin de dahil olduğu daha kapsamlı bir çekim olan tüm gün düğün hikayesi paketlerine... Düğün gününüz boyunca her detayı fotoğraflayarak size bir düğün günü hikayesi yaratan bir Adana profesyonel düğün fotoğrafçısı ile görüşmeye gittiğinizde içerisine albüm setinin de dahil olduğu kapsamlı bir paket sunuyor size. Adana'da böyle kapsamlı bir çekim paketini 1500 TL ile 3000 TL aralığında bulabiliyorsunuz. Rakam 1500 TL'den uzaklaşıp 3000 TL'lere yaklaştıkça çoğu fotoğrafçı bu paketin içerisine 3,5- 4 dakikalık bir düğün klibi de dahil ediyor.

Fakat ayrıca bir müzik eşliğinde montajlanmış yaklaşık 4 dakikalık bir düğün klibinin fiyatı nedir diye merak ederseniz 1000 TL ile 1500 TL arasında değiştiğini söyleyebilirim.

Bunlar fiyatı belirliyor!

Son olarak bu fiyatları belirleyen faktörlere de değinip bitirelim isterseniz. Fiyatlar, fotoğraf albümünün içeriğine ve boyutlarına, baskı kalitesine, çekim mekanına, çekim süresine ve çekimin konseptine göre değişkenlik gösteriyor.

Öte yandan fotoğraf sanat işi! Hal böyle olunca işin içine popüler bir isim, marka bilinirliği, yıllar içinde kazanılan tecrübe vs. gibi faktörler girdikçe fiyatlar artıyor. Siz hem bunları hem de kendi bütçenize uygun bir fotoğrafçı bulabileceğinizi aklınızdan çıkartmayın. En sağlıklı fiyat bilgisini edinmek için beğendiğiniz Adana fotoğrafçılarından fiyat teklifi isteyin derim.

Şehrindeki En İyi Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (1)

AD

Aylin Deniz

14/10/2014

güzel bir yazı fiyatları öğrenmek planlamada yardımcı oluyor