Alyans Fotoğraf Film

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Alyans Fotoğraf Film Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Alyans Fotoğraf Film Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Alyans Fotoğraf Film Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Alyans Fotoğraf Film Hakkında

Anılarınızı profesyonel ellere emanet etmek istiyorsanız, doğru sayfadasınız çünkü Adana’da hizmet veren ekibimiz, değerli hatıralar armağan ediyor geleceğinize. Özellikle düğün ve nişan gibi hayatınızda bir kez yaşayabileceğiniz özel günlerinizde yanınızda olup heyecanınıza ortak olmayı çok seviyoruz. Bunun için gerekli alt yapı ve tecrübeye sahip olduğumuzu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Düğün fotoğraf çekimi için her detayla yakından ilgileniyoruz. Kaliteli ekipmanlarımız sayesinde hayatınız boyunca tekrar tekrar bakmak ve izlemek isteyeceğiniz fotoğraf ve video kayıtları yapıyoruz. Bu yolda amacımız, standart çalışmaların ötesine geçmek ve sizi anlatan keyifli çalışmalar yaratmak. Diğer düğün fotoğrafçılarından bizi farklı kılan da işte bu özgün çalışmalarımız. Eğer siz de alışılmışın dışında tamamen size özel pozların olduğu düğün fotoğraflarınızın olmasını istiyorsanız, gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Bizi tercih etmeniz için diğer bir sebep de hayallerinize önem veren yapımız. Hangi çekim türleri hoşunuza gidiyor, hangi mekanı tercih etmek istiyorsunuz veya hangi renk tonlarıyla düzenleme yapmamızı istiyorsunuz fotoğraflarınıza? Bu sorulara verdiğiniz yanıtlar en güzel yol göstericimiz oluyor. Bu aşamada hayallerinizi sınırlandırmanıza asla izin vermiyoruz. Tabii konsept ve pozlar konusunda tavsiyeler vermeyi de ihmal etmiyoruz.

Fotoğraf çekim tarihini kararlaştırmadan önce detaylı planlama yapıyoruz çünkü o tarihte kötü hava koşullarıyla karşılaşıp motivasyonumuzu kaybetmek istemiyoruz. Aynı zamanda güneş ışınlarının geliş açısını da değerlendiriyor, en uygun saatlerde çekim yapıyoruz. Gelin damat çekimleri dışında düğün klibi veya düğün hikayesi ve drone çekimi gibi hizmetlerimiz de bulunuyor. Çekim türüne karar verin ve gerisini profesyonel ellere bırakmanın keyfini çıkarın, bekliyoruz.

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve Adana düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Tufan Paşa Mahallesi Saimbeyli Caddesi No:176 Kozan Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.