Fotoğraf Ekibim

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Fotoğraf Ekibim Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Fotoğraf Ekibim Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Fotoğraf Ekibim Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Doğal Mekanlar , Mimari Mekanlar , Tarihi Mekanlar

Fotoğraf Ekibim Hakkında

Fotoğrafçılığa olan sevdam küçük yaşlarda başladı. Gözüme güzel görünen bütün manzaraları fotoğraflamak istedim. Sonrasında ise, 2010 yılında ekibimle beraber Fotoğraf Ekibim Adana’yı kurduk ve siz değerli çiftlerimizin mutluluğunu paylaşmaya devam ediyoruz. Yüzünüzdeki heyecanı, sevdiğiniz kişiye olan bakışınızı ve o güzel hislerinizi fotoğraf karelerine yansıtmaktan büyük keyif alıyoruz.

Yıllardır süren tecrübelerimizle birlikte, her tarza uygun çekim seçenekleri sunuyoruz. Böylece, herkes hitap edebiliyoruz. Düğün fotoğrafçılığına olan aşkımız sayesinde siz değerli çiftlerimizin memnuniyetini garanti ediyoruz. Sizin birbirinize olan sevginiz, bizim fotoğraf sevdamızla birleşince, ortaya muhteşem fotoğraflar çıkıyor.

Fotoğraflarınızı çekmek için, önem verdiğimiz ilk şey, sizin fikirleriniz. Eğer, düğün fotoğraflarınız hakkında bir fikriniz veya hep hayalini kurduğunuz bir çekim türü varsa, bunu önceliğimiz haline getiriyoruz. Sonrasında ise, çekim türümüze ve tarihimize karar veriyoruz. Dilerseniz stüdyoda, dilerseniz de dış çekim olarak, fotoğraflarınızı çekebiliriz. Stüdyoda karar kıldıysanız; konforlu bir çekim yaşayacağınızı şimdiden belirtmek isteriz. Tercih ettiğiniz arka planlar üzerine, doğallığı elden bırakmadan harika fotoğraflara sahip oluyorsunuz. Doğallık, bizim için modası asla geçmeyecek bir unsur. Trendleri uygulamak kolay fakat ileride, dönüp baktığınızda bizi güzel hatırlamanız için sadelik ve doğallığı tercih ediyoruz.

Dış çekimlerinizde ise; yine natürelliği ön plana çıkarıyoruz. Sizlere poz verdirmeden, sadece gerçek hislerinizi aktarmak için uğraşıyoruz. Dış çekimlerinizi, Adana’nın muazzam tarihi mekanları ve doğal güzellikleri ile taçlandırabiliriz. Dilerseniz, şehir dışına hatta yurt dışına da hizmetimiz var. Bizi tercih ettiğiniz takdirde, sizin için dünyanın diğer ucuna da gelebiliriz!

Adana düğün fotoğrafçıları arasında, Fotoğraf Ekibim olarak, size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Fotoğraf Ekibim Yorumları (7)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

B&S

Beyza & Salih

Düğün Tarihi: 30.09.2018


Beklentilerimiz çok yüksekti ve siz bu beklentinin altında kalmadınız ellerinize sağlık fotoğraflarımız gerçekten harika olmuş düğündede Allah kısmet ederse sizinle beraber olacağız :)

M&Ü

Merve & Ümit

Düğün Tarihi: 09.09.2018


Fotoğraflarımıza BAAYYIIILLDDIIKKK çok teşekkür ederiz iyiki sizi tercih etmişiz :-)

E&B

Esra & Burak

Düğün Tarihi: 02.09.2018


Öncelikle çekimde geçirdiğimiz eğlenceli saatler için Çağlar Atayoğlu ve Ekibine çok teşekkür ederiz ilk profili gördüğümüzde çok yüksek fiyatlar alacağımızı düşündük ama gerçekten kaliteyi ucuza çekiyorlar tekrardan çok teşekkür ederiz .

L&F

Latife & Feyyaz

Düğün Tarihi: 12.08.2018


Gerçekten profesyonel ve çok sıcak kanlı bir ekip, bol kahkahalı ve eğlenceli bir çekim oldu bizim için herkese tavsiye ederiz :)


Fotoğraf Ekibim

Fotoğraf Ekibim

Düğün Fotoğrafçıları

Bizim içinde çok eğlenceli bir çekim oldu bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz :-)

S&Y

Sevgi & Yusuf

Düğün Tarihi: 22.07.2018


Çok ince ayrıntılara bile dikkat eden bir insanım, her şeyi kolay kolay beğenmem ama bu ekip bir harika saçımı makyajımı beğenmemiş olmama rağmen bunu bize unutturup mükemmel kareler yakaladılar ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ .


Fotoğraf Ekibim

Fotoğraf Ekibim

Düğün Fotoğrafçıları

Bizler Fotoğraf Ekibim olarak sizlere çok teşekkür ederiz :-)

Ç&O

Çağla & Ogün

Düğün Tarihi: 21.04.2018


Profesyonel Fotoğrafçılık gerçekten böyle olur Mekan seçimleri kadrajı herşeyi ile süperdiniz harika işler çıkardınız çok teşekkür ederiz diğer bekar arkadaşlarımızada bundan sonra sizi tavsiye edeceğiz :)

G&M

Gülcan & Mehmet

Düğün Tarihi: 24.10.2018


Geleceğe bırakacağımız bu en özel anıları bu kadar güzel çekebilecek bizi fotoğraflarla bu kadar iyi anlatacak başka bir fotoğrafçı daha olacağını sanmıyorum iyiki yollarımız kesişmiş iyiki sen çekmişsin fotoğraflarımızı herşey çok güzeldi herkese tavsiye ederim 🤗🤗🤗

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.