Foto Emirhan

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Emirhan Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Emirhan Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Emirhan Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Emirhan Hakkında

Düğün fotoğrafları, çiftlerin yaşadığı en özel anları saklamaya yarayan somut belgelerdir. Biz de Foto Emirhan olarak mutlu günlerinizi belgelemek ve gülümsemelerinizi yarınlara aktarmak için yanınızdayız! Fotoğrafçılığın yalnızca deklanşöre basmayla sınırlı olmadığını, pek çok detayın bulunduğunu bilen bir fotoğrafçı olarak faaliyet gösteriyoruz. Bu detayların hepsine çekimlerde ve fotoğraflarınızda dikkat edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Düğün fotoğrafçılığı sektöründe senelerdir hizmet veriyoruz. Açıldığımız günden beri işimizi ustalıkla, güler yüzle ve ilk günkü heyecanımızla yapmaya devam ediyoruz. Memnuniyetinizi esas alan bir anlayışı benimsiyor, istek ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutuyoruz. Nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğinizi, tarzınızı ve zevklerinizi Turgut Özal Bulvarı’nda bulunan stüdyomuzda karşılıklı olarak konuşuyoruz. Sonrasında ise çekim mekanı, çekim konsepti, çekimin günü ve saatiyle ilgili bir planlama yapıyoruz.

Ön planda tuttuğumuz bir diğer nokta ise çekimlerimizin son derece eğlenceli geçmesi! Güler yüzlü ekibimiz ile birlikte size çekim stresini unutturuyor, keyifli saatler yaşamanızı sağlıyoruz. Çiftimizin rahat olmaları bizim için çok önemli. Çünkü bu fotoğraflara olumlu bir şekilde yansıyor. Çok daha doğal fotoğraflar ortaya çıkarken klişe pozlardan uzak karelere imza atıyoruz.

Foto Emirhan olarak Adana düğün fotoğrafçılarından farklılaştığımız en önemli noktalardan biri de şehir dışında hizmet verebiliyor olmamız! Çekimlerinizi hayal ettiğiniz her yerde gerçekleştirebilir, Türkiye’nin en sevilen noktalarında benzersiz fotoğraflara imza atabiliriz.

Düğün fotoğrafları için akla gelen her çekimi çiftlerimize sunabiliyoruz. Stüdyo çekimleri, konsept çekimleri, dış çekimler, save the date çekimleri, trash day çekimlerine imza atabiliyor, düğün hikayesi ve düğün klibi oluşturabiliyoruz.

Düğün fotoğraflarınız için bizimle yalnızca 10 gün öncesinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle ekibimiz ile birlikte eksiksiz bir şekilde hazırlanarak ayrıntılı bir planlama yapabiliyoruz.

Eğer fotoğraflarınızda Foto Emirhan kalitesini hissetmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. En özel anlarınızda yanınızda olmak ve hayallerinizdeki fotoğraf karelerini sunmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

 • Adres:

  Yurt Mahallesi, 71481. Sokak Tuna Sitesi A Blok Çukurova / Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.