Aykut Çamlı Photography

E-posta Gönder

  • Merkez, Adana.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Aykut Çamlı Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Aykut Çamlı Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Aykut Çamlı Photography Sık Sorulan Sorular

Aykut Çamlı Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Aykut Çamlı Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Aykut Çamlı Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Aykut Çamlı Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi".


Aykut Çamlı Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Aykut Çamlı Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Aykut Çamlı Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Aykut Çamlı Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Aykut Çamlı Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Aykut Çamlı Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Aykut Çamlı Photography Hakkında

Adana’da yaşayan ve mutluluğunu birbirinden güzel fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirmek isteyen bir çiftseniz Aykut Çamlı Photography Stüdyosu’nda sizi bekliyoruz.

Yıllardır fotoğrafçılık sektöründe başarılı bir şekilde çalışan profesyonel bir ekibiz. Yıllar içerisinde edindiğimiz bilgiler doğrultusunda size özel bir konsept oluşturarak en özel anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Bugüne kadar çok sayıda düğün, kına gecesi, nişan, bebek, konsept ve mezuniyet çekimleri yaparak edindiğimiz tecrübeleri sizinle olan çalışmalarımızda yansıtıyoruz.

Dış çekim öncesi sizi stüdyomuzda ağırlayarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi detaylıca öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan, çekim esnasında kullandığımız ekipmanlardan, nasıl bir çekim süreci planladığımızdan bahsediyoruz. Sizin de uygunluk durumunuzu ve müsait olduğunuz saatleri göz önünde bulundurarak çekim planınızı oluşturuyoruz. Adana dış çekim mekanları arasında karar vermenizi istiyoruz. Kendini nerede daha iyi hissedecekseniz ekibimizle birlikte size orada eşlik ediyoruz. Doğayla iç içe bir alan, tarihi bir konak ya da birlikteliğinizde manevi bir değeri olan herhangi bir yeri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çekimler esnasında rahat olmanızı ve içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Hangi açıdan daha iyi çıktığınızı tespit ederek gerekli gördüğümüz kısımlarda poz ve duruş gibi konularda size yönlendirmelerde bulunuyoruz. Farklı açılardan görüntüler çekerek elimizde çok sayıda fotoğraf olmasını sağlıyoruz. Çekimiz bittiğinde ise fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenleyerek uygun efekt ve ışık ayarlamalarını yapıyoruz. Size teslim tarihi konusunda hangi zaman dilimini söylediysek tam o tarihte eksiksiz bir şekilde fotoğraf albümünüzü teslim ediyoruz.

Siz de Adana dış çekim fotoğrafçıları arasında yer alan Aykut Çamlı’nın değerli objektifine poz vermek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.