Ömer Gürbüz Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ömer Gürbüz Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ömer Gürbüz Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ömer Gürbüz Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Ömer Gürbüz Photography Hakkında

Ömer Gürbüz Photography ailesine hoş geldiniz! Alanında uzman ekibimizle fark yaratan, aşk dolu, huzurlu ve mutlu çekimlere davetlisiniz. Üstelik çekimlerin ilgi odağı, hayalini kurduğunuz senaryonun baş kahramanları ve düğün hikayenizin en özel anları için büyük bir prodüksiyonla hizmetinizdeyiz… Güzelliğinizi ve en özel duygularınızı kusursuz bir şekilde karelere yansıtmak için hazırız. Hayatınızın en güzel anılarını biriktirdiğiniz tekrarı olmayan düğün çekimlerinizi tasarlamak için heyecanlı olmalısınız. Öyleyse, hiç vakit kaybetmeden çalışmalara başlayalım:

Eski düğün geleneklerinden bir tanesi olan stüdyo çekimleri tasarlamak ister misiniz? Belki albümlerinizde birkaç özel kare ile nostalji yapabiliriz… Modern ve benzersiz çekimler de istediğinizden eminiz. Bunun için dış mekan çekim türlerinden istediklerinizi seçebilirsiniz. Çünkü son teknoloji teknik alt yapımız ve profesyonel düğün fotoğrafçılarımızla her çekimi gerçekleştirebiliyoruz. Ancak bir senaryo oluşturmaya, kendinizi özgür hissettiğiniz mekanları seçmeye, aksesuar kullanımı ve doğru çekim teknikleriyle doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmaya özen gösteriyoruz. Zaten Adana düğün fotoğrafçıları arasında bizi farklı kılan da bu!

Çekim sürecini kaliteli kareler, HD kalite görüntüler, sinematik video çalışmaları ve görsel estetiği yüksek çalışmalarla taçlandırıyoruz. Standart bir çizgide kalmaktan hoşlanmıyoruz, bu yüzden her çiftimize özel düğün hikayesi süreci planlıyoruz. Günün her saatinde çekimler tasarlayabiliyoruz. Gece çekimleriyle karanlıkta parlayan ışığınızı, gün batımında denizin yansımalarını, tarihi mekanlarda geçmişin asil duruşunu, koru ve ormanlık alanlarda doğanın tüm güzelliğini aşkınızla birleştiriyoruz. Dış mekan çekimlerinin yanında evlilik seremonisi ve eğlenceniz boyunca yanınızda oluyoruz. Düşünsenize, gelin almaya giderken konvoyu, nikah törenindeki mutluluğunuzu hatta kuafördeki hazırlıklarınızı bile kaydediyoruz. İşte tüm bu çekimlerden arda kalan anılarla albümlerinizi de tasarlıyor, büyük bir düğün arşivine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Adana en iyi dış çekim ve düğün hikayesi fotoğrafçısı denildiğinde aklınıza gelen markalardan bir tanesi miyiz? Haydi, siz de Ömer Gürbüz Photography iletişim formunu doldurarak randevunuzu alın. Bu sayede Seyhan’da yer alan stüdyomuzda ilk görüşmemizi düzenleyerek harekete geçelim.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.