Ceylan Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ceylan Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ceylan Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ceylan Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin isteklerine göre farklı mekanlarda çekim yapıyorum.

Ceylan Fotoğrafçılık Hakkında

1999’dan beri, Adana’da evlenecek çiftlere hizmet veriyoruz. Düğün fotoğrafçılığından nişan fotoğrafçılığına, profesyonel bir hizmete ihtiyaç duyan tüm çiftlere çözüm oluyoruz. Yenilikçi yaklaşımımız ve tecrübeli kadromuzla birlikte, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Özel günlerinizi ölümsüzleştirmek için; dilerseniz fotoğraflarınız çekiyor, dilerseniz de video hizmetlerimizle bu güzel gününüzü kayıt altına alıyoruz. Tüm çekimlerde çiftlerimizin kendini rahat hissetmesi bizim için çok önemli. Sıcak bir aile ortamı yaratarak; düğün çekimlerini yaptığımız çiftlerimizin taleplerini dinliyor, istedikleri pozlar hakkında bilgi alıyor ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu noktada poza uygun mekan tercihinde de çiftlerimize destek oluyoruz. Çiftlerin isteklerini ön planda tutan uzman ekibimiz, içinize sinecek fotoğraflar ve videolar ortaya çıkarıyor.

Ceylan Fotoğrafçılık olarak, verdiğimiz çekim hizmetlerinden bahsedecek olursak: Düğün hikayesi ve düğün klibi gibi son dönemlerde çiftler tarafından en çok talep edilen çekimleri büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz. Düğün günü sabah hazırlıklara başladığınız andan itibaren ya da yalnızca düğün mekanında olacak şekilde kayıt altına alabiliyoruz. Daha sonrasında bu videolar üzerinde düzenlemeler yaparak; en romantik ve eğlenceli dakikaları bir araya getiriyoruz.

Save the date ve trashday gibi yine son yıllarda popülaritesini artıran çekimlerden de büyük keyif alıyoruz. Çiftimizle Türkiye’nin dört bir yanına, talep edilen lokasyona giderek çiftimizin fotoğraflarını çekiyor; daha sonrasında evlerinin baş köşesine koyabilecekleri, gelen konuklarıyla birlikte çoğu zaman tekrar inceleyecekleri bir albüm olarak sunuyoruz.

Siz de Adana’da tecrübesine güvenebileceğiniz bir düğün fotoğrafçısı arayışındaysanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Sağladığımız eşsiz olanaklardan yararlanmak ve bizimle iletişime geçmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır. Heyecanınıza ortak olmak için, sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.