Düğün Davetiyesi Antalya

Adalya Davetiye

  • Min. Fiyat
    10-15 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Adalya Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10-15 TL

Adalya Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

Adalya Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Adalya Davetiye Hakkında

2008 yılında Adalya Davetiye olarak 2008 yılında kurulduk ve 4 kişiden oluşan ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. 4 kişiden oluşan ekibimiz; grafik tasarımcı, baskıcı, aksesuar ve detaylarla ilgilenen ve koordinatör olarak ayrılıyor. Bu ekiple ve her zaman özveri ile çalışarak Antalya düğün davetiye firmaları arasında kendimize önemli bir yer edindik. Şimdi sadece Antalya’yla sınır kalmıyor ve tüm Türkiye’ye davetiye üretiyoruz.

Davetiyede çalışma prensibimiz hazır modeller ve kişiye özel tasarım modeller olarak ikiye ayrılıyor. Özel tasarım davetiyeleri 7 ila 11 gün içerisinde, hazır modelleri ise 4 ila 7 gün içerisinde teslim ediyoruz. Yurt içi siparişlerinde 400 lira ve üstüne ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Yurt dışından da sipariş alıyor ve istenen yere gönderim yapıyoruz fakat mesafeye göre teslim süremiz değişkenlik gösterebiliyor.

Minimum 280 gram özel dokulu kâğıtlar kullanıyoruz fakat kâğıt dışında plexi, şeffaf, ahşap ve mukavva kalınlığında özel davetiye materyalleri de kullanabiliyoruz. Bunlar haricinde farklı seçenek arayanlar için obje davetiyelerimiz var; kumlu, deniz kabuklu, şişe şeklinde, kutulu davetiye ve daha fazlası.

Lazer kesim tekniğini kullanarak davetiyelerin tasarımının birebir aynısını elde edebiliyoruz. Ek olarak özel canvas tablolar ve seçtiğiniz bir fotoğrafınızın basılı olduğu karşılama panosu hazırlıyoruz. Kaligrafik davetiye isteyen çiftlerimizin isteğini geri çevirmiyor, dışarıdan kaligraf desteği alarak çözüm getiriyoruz.

Genellikle 14x20 ve 13x18 ölçülerinde dikdörtgen, 15x15 ölçülerinde ise kare davetiye ebatlarını kullanıyoruz. Belli başlı font çeşitlerimiz var ve modele uygun olanlarını çiftimize yollayarak onların seçimine göre tasarımını yapıyoruz. Ayrıca sadece düğün değil; kına gecesi, sünnet ve nişan töreni gibi özel gün organizasyonlarınız için de davetiyeler üretiyoruz.

40’ın üzerinde katalog ve en az 6000 farklı çeşit davetiye seçeneğimizle ilgileniyorsanız hemen yandaki formu doldurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Muratpaşa Mah. 561 Sok. No:45/4 Muratpaşa

  • Haritadaki Konumu

    Adalya Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.