Adalya Davetiye

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

2-3 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Muratpaşa, Antalya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 2-3 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellik

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı, Cut-out basımı

Önerilen Firmalar

Karya Davetiye
79 1

Muratpaşa

Karya Davetiye

Hayatınız için önemli bir başlangıç yapacağınız düğününüze sevdiklerinizi t...

Designsista Davetiye
59 3

Manavgat

Designsista Davetiye

Düğününüze dair tüm detaylarla ayrıntılı bir şekilde ilgilendiğinizi biliyo...

Design Masters
24 1 8

Muratpaşa

Design Masters

Design Master Reklam ve Tasarım Ajansı adı ile kurduğumuz firmamız ile hatı...

Hakkında

2008 yılında Adalya Davetiye olarak 2008 yılında kurulduk ve 4 kişiden oluşan ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. 4 kişiden oluşan ekibimiz; grafik tasarımcı, baskıcı, aksesuar ve detaylarla ilgilenen ve koordinatör olarak ayrılıyor. Bu ekiple ve her zaman özveri ile çalışarak Antalya düğün davetiye firmaları arasında kendimize önemli bir yer edindik. Şimdi sadece Antalya’yla sınır kalmıyor ve tüm Türkiye’ye davetiye üretiyoruz.

Davetiyede çalışma prensibimiz hazır modeller ve kişiye özel tasarım modeller olarak ikiye ayrılıyor. Özel tasarım davetiyeleri 7 ila 11 gün içerisinde, hazır modelleri ise 4 ila 7 gün içerisinde teslim ediyoruz. Yurt içi siparişlerinde 400 lira ve üstüne ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Yurt dışından da sipariş alıyor ve istenen yere gönderim yapıyoruz fakat mesafeye göre teslim süremiz değişkenlik gösterebiliyor.

Minimum 280 gram özel dokulu kâğıtlar kullanıyoruz fakat kâğıt dışında plexi, şeffaf, ahşap ve mukavva kalınlığında özel davetiye materyalleri de kullanabiliyoruz. Bunlar haricinde farklı seçenek arayanlar için obje davetiyelerimiz var; kumlu, deniz kabuklu, şişe şeklinde, kutulu davetiye ve daha fazlası.

Lazer kesim tekniğini kullanarak davetiyelerin tasarımının birebir aynısını elde edebiliyoruz. Ek olarak özel canvas tablolar ve seçtiğiniz bir fotoğrafınızın basılı olduğu karşılama panosu hazırlıyoruz. Kaligrafik davetiye isteyen çiftlerimizin isteğini geri çevirmiyor, dışarıdan kaligraf desteği alarak çözüm getiriyoruz.

Genellikle 14x20 ve 13x18 ölçülerinde dikdörtgen, 15x15 ölçülerinde ise kare davetiye ebatlarını kullanıyoruz. Belli başlı font çeşitlerimiz var ve modele uygun olanlarını çiftimize yollayarak onların seçimine göre tasarımını yapıyoruz. Ayrıca sadece düğün değil; kına gecesi, sünnet ve nişan töreni gibi özel gün organizasyonlarınız için de davetiyeler üretiyoruz.

40’ın üzerinde katalog ve en az 6000 farklı çeşit davetiye seçeneğimizle ilgileniyorsanız hemen yandaki formu doldurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Faik Kartal

  • Adres: Muratpaşa Mah. 561 Sok. No:45/4 Muratpaşa

Adalya Davetiye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.