Düğün Davetiyesi Antalya

Dilek Davetiye

5,0
  • Min. Fiyat
    5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Burcu & Poyraz

Düğün Tarihi: 30.08.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı

Dilek Davetiyeye tavsiye üzerin gittik. içeri girdik hepsi birbirinden güzel farklı ve tarz davetiyeler. Eşimle ortak bi davetiye fikrimiz yoktu hepsini beğendik. Fakat davetiyeci beyefendi bir tane davetiye çıkardı ki aynı anda hayran kalıp bu olsun dedik. düğünümüz 30 ağustos olduğu için Atatürk... devam 

Dilek Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Dilek Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

Dilek Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Dilek Davetiye Hakkında

Davetiye denince akla gelen ve her zaman sektörün önünde olup yönünü belirleyişimiz ile bilinen bir marka olarak Muratpaşa Antalya’da faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Bir Dilek Davetiye ailesi olarak işimizi severek ve bir o kadar da ciddiye alarak özenle yapıyoruz. Yeni trendlerin hem Türkiye hem de dünyada takipçisiyiz. Hiçbir detayı atlamadan bu konuda gerçekleşen gelişmeleri kendimize uyarlıyor ve hizmete sunuyoruz. Bunun haricinde kendi geliştirdiğimiz bazı özellikler ve tasarımlar da oluyor. Tamamı ve daha fazlası için yazımızın devamını okuyarak merak ettiğiniz detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Dile Davetiye olarak hem özel tasarım hem de katalog usulünde çalışıyoruz. Düğünü yaklaşan çiftlerimize yardımcı olmak ve aradıkları şeyi mutlaka bulabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer hazır modellerimizden tercih etmek isterlerse onlara örnekler gösteriyor ve en beğendikleri türde işler olan kataloglarımızı vererek aralarından seçim yapmalarını istiyoruz. Türkiye’de basımı yapılan tüm davetiye modellerinin bizde bulunabileceğini iddia ediyoruz. Her gün artmaya devam eden ve halihazırda 6000’e ulaşan sayıda modele sahibiz. Bunlar arasında son moda olan ve görenlerin vazgeçemediği modellerimizden bazıları ise mühürlüler, illüstrasyonlar, çiçek ve tüy detaylı olanlar, kaligrafiler, hasır iple bağlılar ve şu an aklımıza gelmeyen daha nicesi.

Eğer hâlâ seçim yapılamadıysa veya tamamen özgün bir davetiye isteniyorsa onlara özel tasarımlar yapıyoruz. Butik davetiye dediğimiz bu türde her şey en ince ayrıntısına kadar çifte soruluyor ve kendi görüntüleri veya diledikleri herhangi bir ana temadan oluşan bir davetiye hazırlanıyor. Üstelik konseptli davetiyeler haricinde o tasarım ile uyumlu olacak şekilde karşılama panoları, nikâh şekeri etiketleri, magnetler ve kitap ayraçları da yapabiliyoruz.

Her bütçeye ve zevke göre üretim yapan Dilek Davetiye Antalya dışında da dünyanın her yerine gönderim yapabiliyor. Bilgi almak için sayfadaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Elmalı Mah. Hasan Subaşı Cad. Şadiye Yörük İşh. No: 3/C Muratpaşa / ANTALYA

  • Haritadaki Konumu

    Dilek Davetiye Yol Haritası

Dilek Davetiye Yorumları (2)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Burcu & Poyraz

Düğün Tarihi: 30.08.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı

Dilek Davetiyeye tavsiye üzerin gittik. içeri girdik hepsi birbirinden güzel farklı ve tarz davetiyeler. Eşimle ortak bi davetiye fikrimiz yoktu hepsini beğendik. Fakat davetiyeci beyefendi bir tane davetiye çıkardı ki aynı anda hayran kalıp bu olsun dedik. düğünümüz 30 ağustos olduğu için Atatürk... devam 

Yasemin & Çağlar

Düğün Tarihi: 14.08.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Bu stresli dönemde en kolay seçtiğim ve en içime sinen şey davetiyeydi sanırım. Verdiğimiz herkes davetiyeyi açmaya bile kıyamadıklarını, çok beğendiklerini söyledi. Dilek davetiyeye tekrar tekrar teşekkür ediyorum.Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.