Karya Davetiye

2

E-posta Gönder

0242 255 5691

Düğün Davetiyesi

Kategori

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Muratpaşa, Antalya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellik

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Menu basımı, Masa Kartı

Hakkında

Hayatınız için önemli bir başlangıç yapacağınız düğününüze sevdiklerinizi tamamen size özel olarak tasarlanacak davetiyeniz ile davet etmeye ne dersiniz? Sevdiğiniz kişi ile hayatlarınızı birleştireceğiniz bu özel günün tarihini duyurmak için büyük bir sabırsızlık içerisinde olduğunuzu biliyoruz. Eminiz ki davetiye seçiminde zorlanacağınızı düşünüyorsunuzdur. Biz Karya Davetiye ailesi olarak bu zor seçiminizde size geniş ürün yelpazemizle hizmet vermek için hazırız. Diyoruz ki: gelin çalışmalarımıza göz atın ve bizi daha yakından tanıyın!

Antalya düğün davetiye firmaları arasından zengin ürün seçeneklerimiz ile hızla sıyrılmayı başarıyoruz. Tabii sadece düğün davetiyeniz için değil nişan, kına ve sünnet davetiyeleriniz için de size seçenekler sunabiliyoruz. Davetiye türünün yanı sıra tebrik kartları alanında hizmet verebildiğimizi belirtmeden geçmeyelim.

Davetiyenin kişiye özel ve kişinin zevklerini yansıtır nitelikte olması gerektiğini düşünüyoruz. Bunun için de her zevke hitap edecek geniş kataloglar hazırlıyoruz. Her yılın modasına uygun yeni eklenen ürünlerimizle her beğeniye hitap etmeyi amaçlıyoruz.

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri tercih edilen bir firma olabilmek için çok çaba gösterdik. Kaliteden ödün vermeden yürüttüğümüz çalışmalarımız sayesinde kısa sürede güveninizi ve beğeninizi kazanmayı başardık. Aynı çizgide ilerleyebilmek ve size daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Ürünlerimizi ve ürün kalitemizi geliştirirken fiyatlarımızı da makul tutmaya özen gösteriyoruz. Uygun fiyat avantajlarımızın yanı sıra gelişen teknolojiyi kullanarak davetiyelerinizi en hızlı şekilde size teslim etmeye çalışıyoruz.

Karya Davetiye Antalya olarak memnuniyetinizi her şeyin üzerinde tutarak ilerlediğimiz bu sektörde siz de zevkinize göre birçok alternatifi bir arada bulabileceksiniz. Kataloglarımızı incelemek, fiyatlarımıza dair detaylı bilgi almak isterseniz tek yapmanız gereken sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizi aramanız ya da formu doldurmanız olacak. Olabildiğince kısa sürede size dönüş sağlayarak ürün modellerimizi beğeninize sunacağız.

İletişim

Karya Davetiye

  • Telefon: 0242 255 5691

  • Adres: Kızılsaray Mah.81.Sk. Aliye Hoca Apt. No:4/4 Muratpaşa

Karya Davetiye Yol Haritası

1 yorum


L&T

Leyla & Tuna

Düğün Tarihi: 05.10.2019

Karya Davetiye, hemen dönüş yaptı. Gayet ilgililer ve görüşmeye hatta anlaşmaya gideceğiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!