Sim Davetiye

E-posta Gönder

Sim Davetiye

Düğün Davetiyesi

Kategori

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Önerilen Firmalar

Aksu

Yafes Reklam

Boutique.D'lara
15 12

Muratpaşa

Boutique.D'lara

2-3 TL
Şehir Dışı Gönderim
Design Masters
15 1 8

Muratpaşa

Design Masters

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Düğün hazırlıklarının bir parçası da elbette davetiyedir. Siz de düğüne dair öne çıkan hazırlıkları tamamladıysanız ve sırada davetiye hazırlıklarınız kaldıysa Sim Davetiye’de içinize sinen tasarımı kolaylıkla bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Bursa merkezli bir firmayız. Çalışmalarımız ise Türkiye’nin dört bir yanına ulaşıyor. Farklı ve özgün tasarımlarımızla düğününde dikkat çekmek isteyen çiftler için ideal bir hizmet sunuyoruz. Kaliteli malzemeler kullanıyor, bilgisayar ortamında dikkat çeken dizaynlar yapıyoruz. İşimizi seviyor ve profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Kişiye özel çalışarak memnuniyetinizi önemsiyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle size yol gösteriyor olsak da son kararı daima sizin vermenizi istiyoruz.

Antalya düğün davetiye firmaları arasında yer aldığımız Sim markası olarak bugüne kadar hep dikkat çekici tasarımlara imza attık. Modellerimizi tasarlarken düğün konseptinizi ve tarzınızı göz önünde bulunduruyoruz. Kaliteli kağıt baskı yapıyor, uzun süre saklanabilecek bir ürün ortaya çıkarıyoruz. Davetiye seçimi için bize geldiğinizde sizinle ilk tanışmamızı gerçekleştiriyor, ardından davetiye modelinizi seçmeye başlıyoruz.

Maviler, pembeler ve kırmızıların yoğun olarak kullanıldığı renkli bir davetiye tercih edebileceğiniz gibi, tüy desenlerinin ve detayının ön plana çıktığı bir modeli de seçebilirsiniz. Gümüş ve altın renk yazı stillerinin daha gösterişli olduğu davetiyelerimizin yanı sıra çiçek ve deniz kabuğu motiflerini de tercih edebilirsiniz. Sevgilinizle birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafı da davetiye tasarımınızda kullanabilirsiniz. Bünyemizde çok sayıda alternatifi barındırıyoruz. Üstelik biliyorsunuz ki davetiye sadece düğünler için basılmıyor. Kına geceniz, nişan kutlamanız ya da farklı etkinlikleriniz için de size özel çalışmalar yaparak davetiyenizi hazırlayabiliriz.

Siz de Antalya düğün davetiye fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Sim isimli firmamıza mutlaka göz atmalı, bilgi edinmelisiniz. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Muzaffer Yavasoglu

  • Adres: Antalya

Sim Davetiye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!