Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Tekirdağ

Atikup Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Atikup Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Atikup Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Atikup Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Atikup Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Atikup Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Atikup Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Atikup Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Atikup Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Atikup Düğün Salonu Hakkında

1976 yılından bu yana binlerce çiftin mutluluğuna ev sahipliği yapıyor ve aşklarına şahitlik ediyor. Üstelik Atikup Düğün Salonu Çorlu’da faaliyet gösteriyor. Kalabalık ekibi ile de kusursuz hizmet sunuyor…

Resepsiyonlarınız için 600 kişilik oturma kapasitesine sahip salon teknolojik sistemler ile her iklime ve şarta da uygun bir şekilde tasarlanmış! Böylece kişi sayısı ve koşulları gözetmeksizin; kına ve düğün organizasyonlarınızı hatta toplantı ve resepsiyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz düğün salonu en unutulmaz anları yaşatma garantisi de sunuyor.

Atikup Düğün Salonu çiftlerinin hayallerini gerçekleştirmek için gece boyunca kalite hizmet sunuyor. Paket fiyatlar dahilinde de birçok farklı hizmeti bir arada seçme şansı veriyor. Gecenin tamamını tasarlayabileceğiniz ve paketlerin dışında kendi tercihlerinizi de yapabileceğiniz seçenekleriniz bulunuyor.

Nasıl mı?

Öncelikle kına gecesi organizasyonlarınız için konsept tercihi yaparak hazırlıklarınıza başlıyoruz. Kimi zaman Osmanlı esintileri ile özel konseptler hazırlıyoruz kimi zaman da geleneksel kına gecesi tasarımlarından tamamen uzaklaşarak kendinize ait konseptleri oluşturuyoruz. Bu konuda size organizasyon sorumlumuz ile birlikte yardım ediyoruz.

Geleneksellikten vazgeçmeyenler için ise anlaşmalı olduğumuz organizasyon firması aracılığı ile kına aksesuarlarınızı temin edebiliyoruz. Tercihinize bağlı olarak; kına el mumu, kına çiçekleri, nedimeleriniz için kına bileklikleri, mendiller gibi birçok aksesuarı sağlıyoruz.

Gecenin devamında farklı görüntülere ve motiflere sahip sultanlara layık kına tahtlarından istediğinizi tercih ediyorsunuz. Kına ritüellerinizi böylece başlatıyoruz ve kesintisiz bir gece için kına müzikleri ile eşsiz anlar yaşamanızı sağlıyoruz.

Semazen veya kına ekibi de davet ederek gece boyunca faklı dans gösterilerinin de size eşlik etmesini sağlayabiliyoruz. Aslında biz gece boyunca siz hayal edin biz gerçekleştirelim diyoruz. Siz bu eğlenceli gecenin tadını çıkartırken konuklarınızın çocukları da sıkılmasın diye animatör veya palyaço da davet edebiliyoruz gecenize.

Eğer siz de Atikup Düğün Salonu’nda gecenizi taçlandırmak ve unutulmaz bir kına ve bekarlığa veda geçirmek isterseniz yapmanız gereken tek şey formu doldurmak…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Şeyhsinan Mah. Salih Omurtak Cad. Edirne Kısmı No: 175/1 Çorlu/ Tekirdağ

 • Haritadaki Konumu

  Atikup Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.