Çeşmeli Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Hayrabolu, Tekirdağ

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni, Kına süslemesi, Davul show

Hakkında

İster salon ister açık hava. Tekirdağ kına gecesi mekanları arasında Çeşmeli Düğün Salonu adıyla mutluluğunuz için çalışıyoruz. Her detayda sizi düşündük ve şimdi karşınızdayız.


Salonumuz son derece geniş. Rahatlıkla dans edebileceğiniz gibi oturabiliyorsunuz da. Altın sarısı motifli sandalyeler seçtiğiniz renge göre süsleniyor. Örneğin, kırmızıyı tema renk olarak belirlediysek yuvarlak masalardan sandalyelere kadar bu renkte süslemeler gerçekleştiriyoruz. Masaların üzerinde ise şamdanlar tüm görkemiyle yer alıyor. Merdivenleri bir bir çıkarken tırabzanlardaki dekoratif süslemeleri de seveceğinize eminiz. Daha sonra halıyı takip ederek salona giriş yapıyorsunuz. Sizi geniş bir alan karşılıyor. İşte o an da mutlu olacağınıza çok eminiz. Açık alanımıza gelecek olursak, süslü kapı taklarıyla giriş yapıyorsunuz. Güneşin batışının verdiği harika renklerle pistimize gelerek ilk dansınızı yapıyorsunuz. Kına tahtının her yeri görebilecek konumda olması dikkatini çekiyor. Üstelik önceden bir araya geldiğimiz için konuştuğumuz tüm detayları da fark ediyorsunuz. Seçtiğimiz tema rengine uygun süslemelerin yapıldığı ve çiçeklerin ne kadar hoş gözüktüğünü düşünüyorsunuz. Bu anlattıklarımız sadece yaptıklarımızın bir parçası. Daha fazlası için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor.


Dışarıdan organizasyon firmasına ihtiyaç duymadan davetinizi gerçekleştiriyorsunuz. Birçok avantajla karşınıza çıkıyoruz. Özetle, kaliteli bir hizmetle hayallerinizdeki kınayı gecesini sağlıyoruz. Böyle özel bir güne verdiğiniz değerin farkında da olduğumuz için hassasiyetimizi fark edeceğinize eminiz. Bu yüzden geç kalmadan bir an önce bizimle iletişime geçin. Çünkü kına gecesi organizasyonunuz için şimdiden heyecanlanıyoruz.


Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak! İletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Böylece eğlenceli bir kına gecesi planlamasının ilk adımlarını birlikte atmaya başlıyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Alpullu Caddesi

Çeşmeli Düğün Salonları Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!