• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Senem Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Senem Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Senem Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Senem Organizasyon Hakkında

Muhteşem dans şovları, temaya uygun mekân süslemeleriyle kına gecenizin size özel olması için özenle çalışıyoruz. Senem Organizasyon olarak hayalleri gerçeğe dönüştürüyor, profesyonel ekibimizle birlikte Tekirdağ kına gecesi organizasyon planlama alanında faaliyet gösteriyoruz. Tüm etkinliklerinizi ve özel günlerinizi istediğiniz gibi her detayı incelikle düşünerek planlıyoruz. Kına ve bekârlığa veda kutlamalarının yanı sıra; düğün, nişan, sünnet, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizde de sizlerleyiz!

Her biri alanında deneyimli ve yaratıcı ekibimizle birlikte kına geceniz için size özel bir tema yaratıyoruz. En çok tercih edilen Osmanlı, Hint, modern ve pembe konseptlerinden de ilham alarak tarzınıza uygun bir tema belirlemek için isteklerinizi dinliyor ve sizi yakından tanımak istiyoruz. İlk görüşmelerimizde konseptimizi belirliyor, mekân süslemeleri hakkında size önerilerde bulunuyoruz.

Kına mekânınızı rengarenk ve modern tarzda hazırlayabiliyoruz. Masa ve sandalye süslemeleri için renk ve model seçeneği sunuyor, masa üstü dekorlarımızla da mekâna şık bir hava kazandırıyoruz. Kına gecelerinin vazgeçilmez dekoru olan kına tahtını da mekânın en güzel köşesine yerleştiriyor, etrafını tül, minder ve ihtişamlı taklarla süslüyoruz.

Kaftan ve bindallı başta olmak üzere kına geceniz için gerekli olan tüm ekipmanları sizin için özenle hazırlıyoruz. Konuklarınıza gününüzü en güzel şekilde hatırlatacağınız hediyelikler, nedime bileklikleri, kına el mumu ve kına tepsisi başta olmak üzere gelin damat yüz örtüsü gibi her şeyi temin edebiliyoruz. Konseptinize özel olarak kına ekibimiz tarafından hazırlanan dans gösterileriyle size farklı bir eğlence yaşatıyoruz.

Tekirdağ kına organizasyon firması olarak çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Bu özel gününüz için profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız Senem Organizasyon olarak biz hazırız. Her bütçeye uygun kına paketi fiyatlarımız da bulunuyor. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detayları öğrenmek isterseniz, bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Saray/Tekirdağ

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.