Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Tekirdağ

Nazar Düğün Salonu

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nazar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Nazar Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Nazar Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nazar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Nazar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nazar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Nazar Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nazar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Nazar Düğün Salonu Hakkında

Profesyonel bir ekip ile ve kına konusunda her detayı tasarlayabilecek bir organizasyon sorumlusu ile çalışabilmek için Nazar Düğün Salonu akla gelen ilk sıralarda bulunuyor. Yıllardır Çorlu kına gecesi organizasyonlarını tasarlarken pek çok farklı konsept ve alternatif üretmeye alıştık…

Kalabalık konuklar ağırlayabileceğiniz salon seçeneklerimiz sayesinde de yalnızca kına gecesi organizasyonlarınıza değil düğün, nişan, nikah törenleri, iş toplantıları gibi davet ve resepsiyonlarınıza da ev sahipliği yaptık.

Nazar Düğün Salonu olarak kına konusunda ise oldukça iddialıyız.

Konseptinize uygun bir şekilde salonumuzu tasarlayarak gecenin ilk hazırlıklarına başlıyoruz. Organizasyon sorumlumuzun planlamaları ile eksiksiz bir gece tasarlıyoruz. Konuklarınızın masa ve sandalyelerini konseptinize uygun renkler ile süslüyoruz.

Kına ritüellerinin gerçekleşeceği ve gelinimizin sultanlara yakışır bir şekilde oturacağı tahtı seçiyoruz. Tahtlarımızı da kına cibinliği ile süslüyoruz. Kına sehpasını da seçtikten sonra geriye kalan aksesuarları da takım halinde kullanıyoruz.

Ekstra olarak tercih ettiğiniz kına organizasyon malzemelerini de çiftimiz temin ettikten sonra veya organizasyon sorumlumuzdan destek aldıktan sonra eksik bir şey kalmadığından emin olarak sürece devam ediyoruz.

Arzu eden çiftlerimiz için kına ve düğün hazırlıklarını bir arada yürütüyor ve bir gecede hem kına hem düğün töreni gerçekleştirebiliyoruz. Tabii ki biraz daha yorucu bir süreç oluyor çiftlerimiz için.

Geniş pistimizde keyifle dans edebilmeniz için müzisyenlerimizde gecenin başından sonunda kadar konuklarınıza ve size eşlik ediyor.

Kına hediyesi veya ikramlar dağıtmak isterseniz servis personelimiz bu konuda size yardımcı olacaktır. Hatta kına ve düğünü bir arada tercih eden çiftlerimiz yemekli bir organizasyon isterlerse bu konuda da görüşmeler gerçekleştirebiliriz.

Nazar Düğün Salonu olarak her isteğiniz için farklı kına veya düğün organizasyonları paketleri oluşturduk. Siz de arzu ettiğinizi seçebilirsiniz. Formu doldurarak istekleriniz doğrultusunda farklı paketler de oluşturabilir veya istekleriniz için fiyat teklifleri de alabilirsiniz…

İletişim

  • Adres::

    Şeyhsinan Mah. Hacı Salih Aralığı Uncular İ. Ö. Okulu Karşısı Acar İş Merk. No:1

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.