Nazar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çorlu, Tekirdağ

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Park Düğün Salonu
12

Çorlu

Park Düğün Salonu

500-750
50 TL'den az
Yeniçağ Düğün Salonu
12

Çorlu

Yeniçağ Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az
Kayalar Düğün Salonu
8

Çorlu

Kayalar Düğün Salonu

500-750
50 TL'den az

Hakkında

Profesyonel bir ekip ile ve kına konusunda her detayı tasarlayabilecek bir organizasyon sorumlusu ile çalışabilmek için Nazar Düğün Salonu akla gelen ilk sıralarda bulunuyor. Yıllardır Çorlu kına gecesi organizasyonlarını tasarlarken pek çok farklı konsept ve alternatif üretmeye alıştık…

Kalabalık konuklar ağırlayabileceğiniz salon seçeneklerimiz sayesinde de yalnızca kına gecesi organizasyonlarınıza değil düğün, nişan, nikah törenleri, iş toplantıları gibi davet ve resepsiyonlarınıza da ev sahipliği yaptık.

Nazar Düğün Salonu olarak kına konusunda ise oldukça iddialıyız.

Konseptinize uygun bir şekilde salonumuzu tasarlayarak gecenin ilk hazırlıklarına başlıyoruz. Organizasyon sorumlumuzun planlamaları ile eksiksiz bir gece tasarlıyoruz. Konuklarınızın masa ve sandalyelerini konseptinize uygun renkler ile süslüyoruz.

Kına ritüellerinin gerçekleşeceği ve gelinimizin sultanlara yakışır bir şekilde oturacağı tahtı seçiyoruz. Tahtlarımızı da kına cibinliği ile süslüyoruz. Kına sehpasını da seçtikten sonra geriye kalan aksesuarları da takım halinde kullanıyoruz.

Ekstra olarak tercih ettiğiniz kına organizasyon malzemelerini de çiftimiz temin ettikten sonra veya organizasyon sorumlumuzdan destek aldıktan sonra eksik bir şey kalmadığından emin olarak sürece devam ediyoruz.

Arzu eden çiftlerimiz için kına ve düğün hazırlıklarını bir arada yürütüyor ve bir gecede hem kına hem düğün töreni gerçekleştirebiliyoruz. Tabii ki biraz daha yorucu bir süreç oluyor çiftlerimiz için.

Geniş pistimizde keyifle dans edebilmeniz için müzisyenlerimizde gecenin başından sonunda kadar konuklarınıza ve size eşlik ediyor.

Kına hediyesi veya ikramlar dağıtmak isterseniz servis personelimiz bu konuda size yardımcı olacaktır. Hatta kına ve düğünü bir arada tercih eden çiftlerimiz yemekli bir organizasyon isterlerse bu konuda da görüşmeler gerçekleştirebiliriz.

Nazar Düğün Salonu olarak her isteğiniz için farklı kına veya düğün organizasyonları paketleri oluşturduk. Siz de arzu ettiğinizi seçebilirsiniz. Formu doldurarak istekleriniz doğrultusunda farklı paketler de oluşturabilir veya istekleriniz için fiyat teklifleri de alabilirsiniz…

  • Adres: Şeyhsinan Mah. Hacı Salih Aralığı Uncular İ. Ö. Okulu Karşısı Acar İş Merk. No:1Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!