Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Tekirdağ

Tekiroba Kır Düğünü

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tekiroba Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Tekiroba Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Tekiroba Kır Düğünü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Tekiroba Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Tekiroba Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tekiroba Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tekiroba Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Tekiroba Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tekiroba Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Tekiroba Kır Düğünü Hakkında

Düşlerinizi süsleyen kına organizasyonunuzu yemyeşil bir kır alanında kutlamaya ne dersiniz?

Hayatta bazı günlerin önemi ve değeri büyüktür. Kına ve bekârlığa veda kutlamaları da bu özel günlerden biri Biz de Tekiroba Kır Düğünü olarak dileklerinizi gerçeğe dönüştürüyor, profesyonel ekibimizle birlikte keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yapıyor, özel günlerini kutlamak isteyen misafirlere ise kır bahçemiz ve kapalı alanımızı tahsis ediyoruz.

Tercih edilen Tekirdağ kına mekânlarından biriyiz ve sizin için neler mi yapıyoruz?

-Şehir gürültüsünden uzakta faka şehir merkezine de bir o kadar yakın konumda bulunduğumuzdan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz.

-Organizasyon gerçekleştirmek istediğiniz mevsime ve davetli sayınıza uygun olarak açık ve kapalı alanlarımızdan istediğinizi sizi için hazırlıyoruz.

-Yuvarlak 8’er kişilik masa ve beyaz tiffany sandalyeler kullanıyor, masa örtüsü ve süslemelerde renk alternatifleri sunuyoruz. Masa üstlerine canlı çiçekler koyarak mekâna canlı bir hava kazandırıyoruz.

-Kına kutlamalarında size özel olarak kına tahtı, aksesuar ve dekor temin ediyoruz. Öncelikle tarzınızı öğreniyor, eğer ki konsept bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız organizasyon firmaları aracılığıyla ışıl ışıl bir davet alanı hazırlıyoruz.

-Ses ve sahne hizmeti de veriyor, geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestrayla anlaşarak eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca davul şov hizmetimiz de bulunuyor ve eğlencenizi ikiye katlıyoruz.

-Yemekli organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız biraz da menü içeriğimizden bahsedelim. Başlangıç, ara sıcak ve ana yemekleri isteğiniz doğrultusunda farklı lezzetlerle hazırlayabiliyoruz. Organizasyon öncesi menü tadımı yaparak yemekleri test etme imkânınız da bulunuyor.

Tüm özel günlerinizde hizmetinizdeyiz. Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak; nişan, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

İletişim

 • Adres::

  Altinova Mahallesi Bülbüllü Sokak No:6, 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ

 • Haritadaki Konumu

  Tekiroba Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.