Yalı Kır Düğün Evi

E-posta Gönder

Yalı Kır Düğün Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  350 - 500 TL

Yalı Kır Düğün Evi Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Yalı Kır Düğün Evi Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Yalı Kır Düğün Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Yalı Kır Düğün Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Yalı Kır Düğün Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Yalı Kır Düğün Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Yalı Kır Düğün Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Yalı Kır Düğün Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Yalı Kır Düğün Evi Hakkında

Kına organizasyonunuzu sizi geçmişe götürecek mimariye sahip bir restoranda kutlayabilir, sevdiklerinizle birlikte keyifli bir eğlence geçirebilirsiniz.


Yalı Restaurant Çerkezköy olarak uzun yıllardan beri hizmet sektöründe faaliyet gösteriyor, misafirlerimize farklı bir deneyim yaşatıyoruz. Bir restorandan çok daha fazlasıyız. Misafirlerimizi kaliteli hizmet anlayışımızlar, güler yüzümüzle karşılıyor, doğayla baş başa lezzetli yemekler yiyerek keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.


Toplu organizasyonlar için de tercih edilen bir adresiz. Geniş alana sahip olduğumuzdan dolayı yıl içerisinde birçok büyük etkinliklere ev sahipliği yapabiliyoruz. Düğün, Kına ve bekârlığa veda partisi, nişan, doğum günü, yıl dönümleri, evlilik teklifleri, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi keyifli bir şekilde kutlayacağınız ortamımıza sizi davet ediyoruz.


Klasik Türk mimarisinden esinlenerek tasarlanan restoranımız sizi geçmişe küçük bir yolculuğa çıkaracak. 12 bin metre karelik alana kurulmuş olan restoranımızın 750 metre karelik kapalı alanı ve ağaçlarla çevrili yemyeşil bir bahçesi bulunuyor.


Kına organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle ister açık ister kapalı alanımızda davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz. Masa sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından aksesuar ve dekor temin ediyoruz. Bindallı ve kaftanınıza uygun kına tahtı ve kına süslemeleri tercih edebilir, mekânla bir bütün halinde görünebilirsiniz.


Yalı Restaurant fiyatlarının her bütçeye uygun olduğunu söylemek istiyoruz. Yemekli organizasyonlar için de her damak zevkine uygun menüler hazırlıyor, yemeklerde kullandığımız ürünlerin kalitesine önem vererek güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor, yemekleri sıcak servis ediyoruz. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp, formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Veliköy Mah. 68. Cad. Çerkezköy

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yalı Kır Düğün Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.