Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Tekirdağ

Yalı Kır Düğün Evi

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yalı Kır Düğün Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Yalı Kır Düğün Evi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Yalı Kır Düğün Evi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Yalı Kır Düğün Evi Sıkça Sorulan Sorular

Yalı Kır Düğün Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yalı Kır Düğün Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Yalı Kır Düğün Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yalı Kır Düğün Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yalı Kır Düğün Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Yalı Kır Düğün Evi Hakkında

Kına organizasyonunuzu sizi geçmişe götürecek mimariye sahip bir restoranda kutlayabilir, sevdiklerinizle birlikte keyifli bir eğlence geçirebilirsiniz.


Yalı Restaurant Çerkezköy olarak uzun yıllardan beri hizmet sektöründe faaliyet gösteriyor, misafirlerimize farklı bir deneyim yaşatıyoruz. Bir restorandan çok daha fazlasıyız. Misafirlerimizi kaliteli hizmet anlayışımızlar, güler yüzümüzle karşılıyor, doğayla baş başa lezzetli yemekler yiyerek keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.


Toplu organizasyonlar için de tercih edilen bir adresiz. Geniş alana sahip olduğumuzdan dolayı yıl içerisinde birçok büyük etkinliklere ev sahipliği yapabiliyoruz. Düğün, Kına ve bekârlığa veda partisi, nişan, doğum günü, yıl dönümleri, evlilik teklifleri, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi keyifli bir şekilde kutlayacağınız ortamımıza sizi davet ediyoruz.


Klasik Türk mimarisinden esinlenerek tasarlanan restoranımız sizi geçmişe küçük bir yolculuğa çıkaracak. 12 bin metre karelik alana kurulmuş olan restoranımızın 750 metre karelik kapalı alanı ve ağaçlarla çevrili yemyeşil bir bahçesi bulunuyor.


Kına organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle ister açık ister kapalı alanımızda davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz. Masa sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından aksesuar ve dekor temin ediyoruz. Bindallı ve kaftanınıza uygun kına tahtı ve kına süslemeleri tercih edebilir, mekânla bir bütün halinde görünebilirsiniz.


Yalı Restaurant fiyatlarının her bütçeye uygun olduğunu söylemek istiyoruz. Yemekli organizasyonlar için de her damak zevkine uygun menüler hazırlıyor, yemeklerde kullandığımız ürünlerin kalitesine önem vererek güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor, yemekleri sıcak servis ediyoruz. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp, formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Veliköy Mah. 68. Cad. Çerkezköy

 • Haritadaki Konumu

  Yalı Kır Düğün Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.