Sayeban Resort & Spa Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sayeban Resort & Spa Hotel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Sayeban Resort & Spa Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Sayeban Resort & Spa Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sayeban Resort & Spa Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Sayeban Resort & Spa Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sayeban Resort & Spa Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Sayeban Resort & Spa Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sayeban Resort & Spa Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Sayeban Resort & Spa Hotel Hakkında

Kına ve bekarlığa veda partileriniz, profesyonel bir ekibin yardımıyla 4 yıldızlı otel rahatlığında gerçekleşsin diye buradayız. Sayeban Resort & Spa’da kına gecenizin tüm detaylarıyla profesyonel ekibimiz ilgileniyor, size de sadece geriye yaslanıp rahatlamak kalıyor. Tekirdağ kına gecesi mekanları arayışınıza kaliteli hizmetimizle cevap veriyoruz. Deneyimli personel kadromuz ve memnuniyet odaklı anlayışımız sayesinde hayalinizdeki geceyi geçireceksiniz!

Davet Alanları

Sayeban Resort & Spa’da 1 havuz başı açık alan ve 2 kapalı balo salonumuz bulunmakta. Havuz başı açık alanımızda 750 kişiye hizmet vermekteyiz. Balo salonlarımız ise 280 ve 180 kişilik hizmet kapasitesine sahip. Kına ve bekarlığa veda gecenizi, son derece nezih bir davet alanı içerisinde tüm sevdiklerinizle birlikte eğlenerek geçirebilirsiniz.

Dekorasyon

Otelimizi kına geceniz için dekore ederken geleneksel bir renk paletini göz önünde bulunduruyoruz. Çoğunlukla kırmızının tonlarından faydalanıyor, altın rengi ve beyaz detaylarla paletimizi hareketlendiriyoruz. 8 kişilik yuvarlak masalarımızı, altın çerçeveli kırmızı sandalyelerimizle donatıyoruz. Masalarımızın üstüne konsepte uygun beyaz masa örtüsü seriyor, zarif bir görüntü elde ediyoruz. Çiçek detaylarından yararlanarak son dokunuşları gerçekleştiriyoruz.

Hizmetler

Otelimiz, Tekirdağ bekarlığa veda mekanları arayanların ilgisini sunduğu hizmetlerle de çekiyor. Kına gecelerinin olmazsa olmaz detaylarından işlemeli bindallılar ve kaftanlar temin ediyoruz. Kına gecenizden eğlence eksik olmasın diye davul ve semazen gösterileri de paketimizde yer alan detaylardan. Sayeban Resort & Spa’da hiçbir detayı es geçmiyor, hizmet çeşitliliğimizle ön plana çıkıyoruz.

Yetişkinler eğlenirken çocuklar da yalnız kalmasın diye düşünerek 1 çocuk kulübü ile hizmet veriyoruz. Son derece güvenlikli salonumuzda çocuklar doyasıya eğlenebilirler. Ayrıca spa merkezimizde bulunan sauna veya gelin hamamı hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Dilerseniz bu güzel gecenize hazırlanırken kendinizi şımartabilir, masaj ve cilt bakımı hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Üstelik otelimize rahatça gelebilmeniz için bir otoparkımız da mevcut.

Sayeban Resort & Spa’da kına gecesi ve bekarlığa veda kutlamalarınız, unutulmaz tecrübelere dönüşüyor. Bizi seçerek siz de davetinizi 4 yıldızlı bir otelin lüks konforunda gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz sayfada yer alan Sayeban Resort Spa Hotel iletişim adreslerimizi kullanarak ekibimize ulaşabilir, zaman kaybetmeden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yan tarafta yer alan iletişim formunu doldurarak da bize ulaşabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Gümüşyaka Merkez Mh. 966 Sk. No:3

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sayeban Resort & Spa Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.