Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Tekirdağ

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Sıkça Sorulan Sorular

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Hakkında

1996 yılından bu yana Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli olarak eğitimli personellerle birlikte hizmet veriyoruz. Hem konaklama hem de Tekirdağ kına gecesi mekânları arasında yer alarak özel organizasyonlarınız için de çalışıyoruz.


Konum olarak oldukça merkezi bir yerdeyiz. Hem tarihi mekânlara hem havaalanına hem de şehir merkezine yakınlığımız sebebiyle kolayca bulabiliyorsunuz. Tatil yapmanız dâhilinde de rahatlıkla birçok yeri gezebiliyorsunuz. Bunun dışında uygulama oteli olduğumuzdan dolayı özel organizasyon ya da konaklama açısından daha uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bu yüzden kına mekânına ayırdığınız maliyetin belki de altında bir fiyatla karşılaşacak olabilirsiniz.


150 kişiye kadar misafir ağırlayabildiğimiz bir restorana sahibiz. Uzman aşçılarımız harika lezzetlerle sizi bir araya getiriyor. Düğün menünüz konusunda, önceden tadım ve değişiklik yapabildiğiniz gibi her damak zevkine uyan lezzetlerle dolu olacağından emin olabilirsiniz. Bir adet banket salonumuz var. Toplantı düzeninde 350, masa düzeninde 250 ve kokteyl düzeninde 400 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor. Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerimizle karşınızdayız. Ayrıca sadece bireyse organizasyonlar değil kurumsal olanlar konusunda da hizmet veriyoruz. Kapalı alanlarımız dışında Haziran-Eylül ayları arasında 750 kişi kapasiteli açık hava alana da sahibiz. Yine bireysel dışında kurumsal organizasyonlarınızı da gerçekleştirebildiğiniz bir yer. Ayrıca 30 kişilik bir toplantı salonumuz var. Yeterli teknik donanıma sahip. Bir de 45 kişilik bir seminer salonumuz daha var. Kolçaklı sandalye veya u masa düzeninin yapılabildiği gibi teknik ekipmanlar da yer alıyor.


Kına gecesi organizasyonunuz da Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli imzası olsun istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun için de yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu doldurmanız yeterli. Bu sayede hem uygun fiyatlarımızdan hem de profesyonelliğimizden faydalanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  100.Yıl Mahallesi Atatürk Bulv. Onursal Sok. No:267

 • Haritadaki Konumu

  Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.