• Kapasite
  10 - 25 Kişi

 • Min. Fiyat
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Divan Çorlu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Divan Çorlu Kapasite

Yemekli
Min. 10 - Maks. 25
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 25

Divan Çorlu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Divan Çorlu Sıkça Sorulan Sorular

Divan Çorlu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Divan Çorlu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Divan Çorlu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Divan Çorlu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Divan Çorlu kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.

Divan Çorlu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Divan Çorlu kına ve bekarlığa vedanız için her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve masalar arası geniş mesafe aralığı hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı

Divan Çorlu Hakkında

Divan Çorlu Oteli olarak Çorlu Tekirdağ ‘da faaliyet gösteriyoruz! Konaklama amaçlı tercih edebileceğiniz nezih ve şık bir otel olmanın yanında özel organizasyonlarınızı gerçekleştireceğiniz bir ortam sağlıyoruz. Kına ve bekarlığa veda organizasyonları başta olmak üzere iş toplantılarınız, kutlamalarınız veya nikah, nişan, düğün geceleriniz için de bir alternatif olarak Tekirdağ’da organizasyonların adresi oluyoruz!

Üstelik tüm bunları gerçekleştirirken size ev rahatlığında ve aile sıcaklığında hizmet sunuyoruz. Kına geceleriniz için biraz daha detaylandırma yapmak gerekirse:

Kına gecelerinizi özel kılmak adına organizasyon sorumlumuz her an yanınızda oluyor. Birlikte karar vererek adım adım her detayı tasarlama şansınız oluyor!

Nasıl mı:

Geleneksel kına gecesi ritüelleriniz için adım adım her şeyi gerçekleştirebiliyoruz. Gerekli aksesuarları temin ettiğiniz takdirde kına töreninizi konseptinize uygun olarak tasarlıyoruz.

Günümüz kültüründe oldukça sık karşılaştığımız bekarlığa veda partileriniz için de arkadaşlarınız ile unutulmaz bir gece geçirmek için doğru yerdesiniz!

Belki de sakin bir akşam yemeği ile kutlama da tercih edebilirsiniz. Aslında yapmanız gereken planlarınızı yaparak Divan Çorlu Otel ile iletişime geçmek ve fiyat teklifleri de alarak bütçenizi hazırlamak…

Ekiple Tanışın


 • Satış & Pazarlama

İletişim

 • Adres:

  Kazımiye Mh salih omurtak Cad no:38

 • Haritadaki Konumu

  Divan Çorlu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.