Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu

E-posta Gönder

Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  500-750

Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu Hakkında

Üzerinden yıllar geçse de dillerden düşmeyen kına ve bekârlığa veda organizasyonuna hazır olun!


Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu uzun yıllar boyunca Tekirdağ Çorlu’da düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Sosyal tesis olmanın yanında çiftlerin hayallerini süsleyen bir organizasyonla onları karşılıyoruz.


Profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte misafirlerimizi güler yüzümüzle karşılıyor, kusursuz bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne düğün alanında değişen, yenilenen trendleri takip ediyor ve bünyemize her sezon farklı alternatifler ekliyoruz. Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan organizasyonu başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Salonumuzdan ve verdiğimiz hizmetlerden bahsedecek olursak;


 • Salonum kapalı alan olmasına karşın yüksek tavan ve gün ışığı spotlarıyla aydınlatıldığından dolayı size ferah bir alanda eğlenme fırsatı tanıyoruz. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemimiz de mevcut olduğundan dolayı eğlencenizi rahat ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

 • Davetli sayınıza uygun olarak her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde masalarımızı konumlandırıyoruz. Oyun pistimiz yeterince geniş olduğundan dolayı kalabalık olsanız dahi rahatça eğlenebileceksiniz.

 • Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifimiz mevcuttur. Masa ve sandalyeleri seçtiğiniz renkle hazırlıyor, aynı özeni gelin damat masasında da gösteriyoruz.

 • Kına organizasyonunuzu belirlenen bir konsepte uygun bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz veya sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından dekor ve aksesuar temin ediyoruz. Kına tahtını ve süslemeleri kaftan ve bindallınıza uygun renkte tonlarında seçerek mekâna bir bütünlük kazandırabilirsiniz.Her bütçeye uygun paket fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Özel günlerin değerini biliyor, keyfinizce eğlenebileceğiniz bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu adres ve telefon bilgisi için sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Esentepe Mahallesi, 59860 Çorlu/Tekirdağ

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.