Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çorlu, Tekirdağ

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Üzerinden yıllar geçse de dillerden düşmeyen kına ve bekârlığa veda organizasyonuna hazır olun!


Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu uzun yıllar boyunca Tekirdağ Çorlu’da düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Sosyal tesis olmanın yanında çiftlerin hayallerini süsleyen bir organizasyonla onları karşılıyoruz.


Profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte misafirlerimizi güler yüzümüzle karşılıyor, kusursuz bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne düğün alanında değişen, yenilenen trendleri takip ediyor ve bünyemize her sezon farklı alternatifler ekliyoruz. Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan organizasyonu başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Salonumuzdan ve verdiğimiz hizmetlerden bahsedecek olursak;


  • Salonum kapalı alan olmasına karşın yüksek tavan ve gün ışığı spotlarıyla aydınlatıldığından dolayı size ferah bir alanda eğlenme fırsatı tanıyoruz. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemimiz de mevcut olduğundan dolayı eğlencenizi rahat ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

  • Davetli sayınıza uygun olarak her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde masalarımızı konumlandırıyoruz. Oyun pistimiz yeterince geniş olduğundan dolayı kalabalık olsanız dahi rahatça eğlenebileceksiniz.

  • Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifimiz mevcuttur. Masa ve sandalyeleri seçtiğiniz renkle hazırlıyor, aynı özeni gelin damat masasında da gösteriyoruz.

  • Kına organizasyonunuzu belirlenen bir konsepte uygun bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz veya sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından dekor ve aksesuar temin ediyoruz. Kına tahtını ve süslemeleri kaftan ve bindallınıza uygun renkte tonlarında seçerek mekâna bir bütünlük kazandırabilirsiniz.Her bütçeye uygun paket fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Özel günlerin değerini biliyor, keyfinizce eğlenebileceğiniz bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu adres ve telefon bilgisi için sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Esentepe Mahallesi, 59860 Çorlu/Tekirdağ

Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!