Batuhan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Süleymanpaşa, Tekirdağ

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına gecelerinizin planlamalarını yapmak ve şık bir salonda organizasyonlarınızı düzenleyebilmeniz için Batuhan Düğün Salonu Tekirdağ adresinde çiftlerini ağırlıyor…

Kapıda konuklarınızın karşılanmasından sizin ilk dansınıza ve gecenin bitişine kadar organizasyon sorumlumuzun da desteği ile kusursuz gecenizi tasarlıyoruz. Böylelikle geceniz adeta bir kına resitaline dönüştürülüyor!

Çiftlerimizin tercihlerine göre temin ettikleri lokum, çikolata ve kolonya konuklara kapıda ikram ediliyor ve yerlerine buyur ediliyor.

Elbette salonumuz saatler öncesinde şık bir şekilde konseptinize ve gelin hanımın da kaftanının rengine göre tasarlanmış ve süslenmiş oluyor. Süslemelerin tümü kaliteli kumaşlardan masa örtüleri, aynalı tepsiler, şık şamdanlar, canlı veya cansız çiçekler ile gerçekleştirilebiliyor.

Gelin hanım için tamamen kendini özel hissedeceği bir alan olarak tasarlanmış kına köşesini süslüyoruz. Bu köşede kına tahtı ve cibinliği ile süslemeler başlıyoruz. Sizin tercihleriniz ile nedime minderleri, kına sehpası, kına tefleri ya da zilleri de temin ederek eğlenceli bir kına töreni için de hazırlıklarımızı tamamlıyoruz.

Gecenin ikramları için yemekli ve yemeksiz menü seçeneklerimizden çiftlerimizin tercih ettikleri doğrultusunda hazırlıyoruz. Hizmet personellerimizin yardımı ile de konuklarınızın beğenisine sunuyoruz.

Konsept çalışmalarımız da oluyor elbette farklı renklerin yanı sıra müzikler ile de Hint ya da Roman kınası için alternatifler oluşturuyoruz. Müzisyenlerimiz size nedimeleriniz ve konuklarınız ile birlikte kesintisiz eğlence garantisi veriyor. Bu gece durmak yok birlikte çok eğleneceğiz ve yorulacağız…

Biz bütün çalışmalarımızı tamamladığımızda ise size yalnızca konuklarınız ile birlikte kaliteli zaman geçirmek ve sınırsız eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor!

Siz de davet ve resepsiyonlarınız için Batuhan Düğün Salonunu tercih ederek Tekirdağ kına gecesi organizasyonları arasında fark yaratacak bir organizasyon düzenleme şansı yakalayabilirsiniz! Şimdi formu doldurarak da bütün bu imkânlara sahip olabilirsiniz...

İletişim

Yetkili Kisi

Saffet Akincil

  • Adres: Hürriyet Mahallesi Reşat Nuri Güntekin Cad. Tekirdağ

Batuhan Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!