Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Tekirdağ

Batuhan Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Batuhan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Batuhan Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Batuhan Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Batuhan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Batuhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Batuhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Batuhan Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Batuhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu

Batuhan Düğün Salonu Hakkında

Kına gecelerinizin planlamalarını yapmak ve şık bir salonda organizasyonlarınızı düzenleyebilmeniz için Batuhan Düğün Salonu Tekirdağ adresinde çiftlerini ağırlıyor…

Kapıda konuklarınızın karşılanmasından sizin ilk dansınıza ve gecenin bitişine kadar organizasyon sorumlumuzun da desteği ile kusursuz gecenizi tasarlıyoruz. Böylelikle geceniz adeta bir kına resitaline dönüştürülüyor!

Çiftlerimizin tercihlerine göre temin ettikleri lokum, çikolata ve kolonya konuklara kapıda ikram ediliyor ve yerlerine buyur ediliyor.

Elbette salonumuz saatler öncesinde şık bir şekilde konseptinize ve gelin hanımın da kaftanının rengine göre tasarlanmış ve süslenmiş oluyor. Süslemelerin tümü kaliteli kumaşlardan masa örtüleri, aynalı tepsiler, şık şamdanlar, canlı veya cansız çiçekler ile gerçekleştirilebiliyor.

Gelin hanım için tamamen kendini özel hissedeceği bir alan olarak tasarlanmış kına köşesini süslüyoruz. Bu köşede kına tahtı ve cibinliği ile süslemeler başlıyoruz. Sizin tercihleriniz ile nedime minderleri, kına sehpası, kına tefleri ya da zilleri de temin ederek eğlenceli bir kına töreni için de hazırlıklarımızı tamamlıyoruz.

Gecenin ikramları için yemekli ve yemeksiz menü seçeneklerimizden çiftlerimizin tercih ettikleri doğrultusunda hazırlıyoruz. Hizmet personellerimizin yardımı ile de konuklarınızın beğenisine sunuyoruz.

Konsept çalışmalarımız da oluyor elbette farklı renklerin yanı sıra müzikler ile de Hint ya da Roman kınası için alternatifler oluşturuyoruz. Müzisyenlerimiz size nedimeleriniz ve konuklarınız ile birlikte kesintisiz eğlence garantisi veriyor. Bu gece durmak yok birlikte çok eğleneceğiz ve yorulacağız…

Biz bütün çalışmalarımızı tamamladığımızda ise size yalnızca konuklarınız ile birlikte kaliteli zaman geçirmek ve sınırsız eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor!

Siz de davet ve resepsiyonlarınız için Batuhan Düğün Salonunu tercih ederek Tekirdağ kına gecesi organizasyonları arasında fark yaratacak bir organizasyon düzenleme şansı yakalayabilirsiniz! Şimdi formu doldurarak da bütün bu imkânlara sahip olabilirsiniz...

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres::

  Hürriyet Mahallesi Reşat Nuri Güntekin Cad. Tekirdağ

 • Haritadaki Konumu

  Batuhan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.