Lidya Wedding Garden

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Çerkezköy, Tekirdağ

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Lidya Wedding Garden olarak 2013 yılından beri onlarca çiftin mutluluğunu paylaşıyoruz. Sayısı 50’yi bulan personelimiz, her zaman güler yüzlü ve profesyonel bir çalıma sistemine sahip! Çünkü düğün organizasyonlarınız için ihtiyacınız olan fotoğrafçıdan, organizasyon sorumlusuna önemli detayları üstlenecek ekip arkadaşlarımız ile hazırlıkları sizin için tamamlıyoruz ve eksiksiz bir organizasyon haline getirmeye çalışıyoruz.

Üstelik kapalı salon ve açık hava seçeneklerimiz ile Tekirdağ’da kır düğünü mekânları arasında ilk sıralarda yer oluyoruz!

Kır düğünü demişken kalabalık davetlerinizi herhangi bir sıkışıklık yaşama ihtimali olmayacak şekilde ağırlayabileceğinizi geniş alana yayılmış bahçemizde gerçekleştiriyoruz.

Çiftlerimizin havuz başında kokteyl tarzı düğünler gerçekleştirme imkanını da böylece sağlama şanımız oluyor.

Mekânımızı nasıl düzenlediğimize gelecek olursak:

Kokteyl tarzında düzenleyebileceğiniz kır düğünlerinizde kokteyl masalarınızı ince detaylarla süsleyerek sade ve istediğiniz konsepte göre tasarlayabiliriz.

Yemekli düğünleriniz için ise ister kır düğün konsepti şeklinde bahçemizde isterseniz de kapalı alanımızda geniş renk yelpazemizden seçeceğiniz renklerde masa sandalye giydirmelerinizi gerçekleştirebiliriz.

Süslemeler için ise şık şamdanlar, konseptinize uygun çiçekler kullanabiliriz.

Ayakta nikah töreni isterseniz kırmızı halıdan yürüyerek konsepte uygun çiçeklerle bezenmiş takın altında nikah töreninizi gerçekleştirmenizi sağlayabiliriz. Tak kullanımı tabii ki sadece ayakta nikah seçeneği için değil; çiftimizin salona giriş yolunu da kendilerini özel hissedecekleri bir şekilde tasarlayabiliriz!

Büyük bir sahne kurabiliriz ve sahnede canlı müzik ile zevkinize uygun müzikleri kimi zaman kokteyl kimi zaman danslar edebileceğiniz eğlenceli müzikler tercih edebilirsiniz.

Yalnızca düğün davetlerinizi değil kırların içinde ve havuz başında gerçekleştirebileceğiniz her davet çeşidiniz için mekânımızı profesyonel ekibimiz ile uygun şekilde dizayn ederek davetleriniz için hazırlayabiliriz.

Aklınıza gelen diğer soru ve sorunlar için, bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Bunun için formu doldurmanız yeterli olacaktır. Böylece Lidya Wedding Garden fiyatlarını da öğrenebilirsiniz ve bütçenize uygun seçeneklerimiz üzerinde konuşabiliriz!

  • Adres: Bahçelievler Mahallesi, Barış Manço Bulv. No:21, 59510 Çerkezköy/Tekirdağ

Lidya Wedding Garden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!