Lidya Wedding Garden

E-posta Gönder

Lidya Wedding Garden Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Lidya Wedding Garden Sıkça Sorulan Sorular

 • Lidya Wedding Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Lidya Wedding Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Lidya Wedding Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Lidya Wedding Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Lidya Wedding Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Lidya Wedding Garden Hakkında

Lidya Wedding Garden olarak 2013 yılından beri onlarca çiftin mutluluğunu paylaşıyoruz. Sayısı 50’yi bulan personelimiz, her zaman güler yüzlü ve profesyonel bir çalıma sistemine sahip! Çünkü düğün organizasyonlarınız için ihtiyacınız olan fotoğrafçıdan, organizasyon sorumlusuna önemli detayları üstlenecek ekip arkadaşlarımız ile hazırlıkları sizin için tamamlıyoruz ve eksiksiz bir organizasyon haline getirmeye çalışıyoruz.

Üstelik kapalı salon ve açık hava seçeneklerimiz ile Tekirdağ’da kır düğünü mekânları arasında ilk sıralarda yer oluyoruz!

Kır düğünü demişken kalabalık davetlerinizi herhangi bir sıkışıklık yaşama ihtimali olmayacak şekilde ağırlayabileceğinizi geniş alana yayılmış bahçemizde gerçekleştiriyoruz.

Çiftlerimizin havuz başında kokteyl tarzı düğünler gerçekleştirme imkanını da böylece sağlama şanımız oluyor.

Mekânımızı nasıl düzenlediğimize gelecek olursak:

Kokteyl tarzında düzenleyebileceğiniz kır düğünlerinizde kokteyl masalarınızı ince detaylarla süsleyerek sade ve istediğiniz konsepte göre tasarlayabiliriz.

Yemekli düğünleriniz için ise ister kır düğün konsepti şeklinde bahçemizde isterseniz de kapalı alanımızda geniş renk yelpazemizden seçeceğiniz renklerde masa sandalye giydirmelerinizi gerçekleştirebiliriz.

Süslemeler için ise şık şamdanlar, konseptinize uygun çiçekler kullanabiliriz.

Ayakta nikah töreni isterseniz kırmızı halıdan yürüyerek konsepte uygun çiçeklerle bezenmiş takın altında nikah töreninizi gerçekleştirmenizi sağlayabiliriz. Tak kullanımı tabii ki sadece ayakta nikah seçeneği için değil; çiftimizin salona giriş yolunu da kendilerini özel hissedecekleri bir şekilde tasarlayabiliriz!

Büyük bir sahne kurabiliriz ve sahnede canlı müzik ile zevkinize uygun müzikleri kimi zaman kokteyl kimi zaman danslar edebileceğiniz eğlenceli müzikler tercih edebilirsiniz.

Yalnızca düğün davetlerinizi değil kırların içinde ve havuz başında gerçekleştirebileceğiniz her davet çeşidiniz için mekânımızı profesyonel ekibimiz ile uygun şekilde dizayn ederek davetleriniz için hazırlayabiliriz.

Aklınıza gelen diğer soru ve sorunlar için, bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Bunun için formu doldurmanız yeterli olacaktır. Böylece Lidya Wedding Garden fiyatlarını da öğrenebilirsiniz ve bütçenize uygun seçeneklerimiz üzerinde konuşabiliriz!

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Mahallesi, Barış Manço Bulv. No:21, 59510 Çerkezköy/Tekirdağ

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Lidya Wedding Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.