• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Alamos Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Alamos Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Alamos Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Alamos Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Alamos Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Alamos Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Alamos Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Alamos Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Alamos Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Alamos Restaurant Hakkında

Sevdiklerinizle eğlenceli bir kına ve bekarlığa veda organizasyonuna hazır mısınız?


Öyleyse Alamos Restaurant Tekirdağ adresimizde sizi ve sevdiklerinizi ağırlamak için biz buradayız!


Uzun yıllardır restoran işletmeciliği yapıyoruz. Yemyeşil bir bahçe üzerine kurulu olan 3 katlı restoranımızda bugüne dek pek çok organizasyon da gerçekleştirdik. Geniş bir alana sahip olduğumuz için grup organizasyonu isteklerinize de rahatlıkla cevap verebiliyoruz. Dilerseniz kır bahçemiz, dilerseniz kapalı katlarımız dilerseniz de teras katımızda organizasyonlarınızı düzenleyebiliyoruz.


Kına organizasyonlarında ise 2 farklı alternatif sunuyoruz gelin adaylarımıza. Dilerseniz şöyle sultanlara yakışır bir kına organizasyonu dilerseniz de daha modern bir bekarlığa veda partisi… Arasında tercih yapmak ise tamamen gelin adayımıza kalmış oluyor. Her iki alternatif için de hizmetlerimiz çeşitlilik gösteriyor. Yine sunduğumuz hizmetler de gelin adayımızın isteğine göre çeşitlenebiliyor. Çünkü kına ve bekarlığa veda organizasyonu içerisinde pek çok ritüel barındırıyor. Yöreye göre de farklılık gösteren bu organizasyon için istekler çeşitlenebiliyor. Uzun zamandır organizasyonlarınıza ev sahipliği yaptığımız için artık bu isteklerinizi rahatlıkla anlayarak cevap verebiliyoruz.


Neler mi yapıyoruz?


Bahçemizde yahut binamızın içerisinde dilediğiniz alanı belirlemenizin ardından çalışmalara başlıyoruz. Konsept saptamak ilk aşamamız oluyor. Kına gecelerinde; roman, Hint, Osmanlı, prenses ve modern gibi pek çok farklı alternatif sunuyoruz. Bununla uyumlu kına tahtımızı seçiyor; gelinimizin de bindallısını unutmuyoruz. Tabii bu aşamalarda daha profesyonel hareket edebilmek adına çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz. Böylelikle daha fazla dekor ve aksesuar seçeneği sunabiliyoruz. Bunların dışında halay mendilinden el mumuna, kına sepetinde yaş kınaya kadar her şeyi hazırlıyoruz. Size ise misafirlerinizle doyasıya eğlenmek ve yarınlara güzel anılar bırakmak kalıyor.


Siz de kına ve bekarlığa veda partiniz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Alamos Restaurant olarak yapabileceklerimizle ilgili aklınıza takılan sorulara hızlıca yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Tekirdağ Malkara yolu 2 km Tekirdağ

 • Haritadaki Konumu

  Alamos Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.