Asmalı Konak Davet Ve Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Asmalı Konak Davet Ve Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Asmalı Konak Davet Ve Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Asmalı Konak Davet Ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Asmalı Konak Davet Ve Organizasyon Hakkında

İstediğiniz şehirde size özel tasarımlar yaparak kına gecenizi mükemmel hale getiriyoruz. 13 yıldır yaptığımız organizasyon deneyimi sayesinde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. 3 kişilik kına ekibimizle güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz. Bu özel gecenizde doğal çiçek kullanılmasını isterseniz bu olanağımız da mevcut.

Düğün stresini atmak için eğlenceli bir gelenek olan gelin hamamı yapmak isterseniz gerginliğinizi üzerinizden atacak, güzel bir sefa yapmanızı sağlayacak organizasyon düzenleyebiliriz. Gelin hamamı konseptiniz de tamamen size özel olacak. Kına gecenizden elde edeceğiniz en güzel görsele sahip olacak kına tahtı köşenizi dilediğiniz gibi süsleyerek sevdiklerinizle harika pozlar çektireceğiniz bir bölüm yapabiliriz. Bindallı ve Kaftanınızı rahat hissedeceğiniz aynı zamanda da şık olacağınız şekilde tasarlayarak sizi başrolü olduğunuz geceye hazırlıyoruz. Aksesuarlarımızı kiralamak isterseniz bu imkânı da sağlıyoruz. Sevdiklerinizle dilek tutup gökyüzüne göndereceğiniz dilek feneri sağlayarak geleceğiniz için de minik sürprizler yapıyoruz. Kına gecenizde daha fazla eğlence olsun isterseniz davul ve oryantal şov olanakları da sağlıyoruz.

Bu sıraladıklarımız için bizimle ne kadar süre önce iletişime geçebilirsiniz?

1 hafta önceden ve minimum 2000 lira bütçeniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hayalinizde olan ya da tasarlamak istediğiniz bir kına gecesi varsa bize isteklerinizi iletebilirsiniz. Bizden fikir almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz böylece istediğiniz organizasyon için fiyat teklifi de alabilirsiniz. Aklınıza herhangi bir soru takılıyorsa hiç durmayın yine bu formdan iletişime geçerek sorularınızı yok edin. Siz hayal edin biz tasarlayalım.

İletişim

  • Adres:

    Orta cami Mahallesi Hükümet Caddesi Belediye İş Merkezi Zemin Kat No: 12 Süleymanpaşa/Tekirdağ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Asmalı Konak Davet Ve Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.