Erdoğan Orhan Kongre Merkezi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Süleymanpaşa, Tekirdağ

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Hakkında

35 kişilik profesyonel ekibimiz; aşçımız, fotoğrafçılarımız, organizasyon sorumlularımız ve diğer tüm hizmet personellerimiz ile profesyonel bir hizmet sunuyor. Ayrıca yılların verdiği tecrübe ile Erdoğan Orhan Kongre Merkezi Tekirdağ’da kına organizasyonlarınızı gerçekleştirmek ve diğer tüm davetleriniz için ihtiyacınız olanları biliyor ve bu ihtiyaçları karşılamak için alternatifleri üretmeye devam ediyor. Bu yüzden çocuklarınızı da unutmuyor siz davetlerinizi gerçekleştirirken onlar da eğlenmeye devam etsinler diye palyaço veya animatörlerimiz çocuklarınızla birlikte oluyor.
Peki bunlarla bitmeyen imkânlarımız neler?
Kına gecesi eğlencesi gelinlerimizin vazgeçilmezi bunu biz de biliyoruz ve çiftlerimize bu hizmeti sunarken isteklerini göz ardı etmeden değerlendirerek kaliteli hizmet sunmaya çalışıyoruz.
Şık kumaşlar ile hazırlanmış masa ve sandalyelerimiz, mekânın zarif konseptine uygun tasarlanmış şamdanlar ya da rengarenk çiçeklerle hazırlanmış mekânımız size geniş olmasının da getirisi ile ferah bir gece geçirme imkânı sunuyor.
Tabii ki gelin odamızdan yaralanma imkânınız sayesinde kına hazırlıklarını rahatlıkça tamamlayabileceğiniz bir yer şansınız da oluyor. Hatta konuklarınızı beklerken nedimeleriniz ile keyifli zaman geçirebileceğiniz küçük bir salon haline de geliyor.
Pistimiz ve mekânımız şık tasarımının yanında rahatça dans edebileceğiniz şekilde dizayn edildiği için sizi sınırlandırmıyor.
Dans demişken, müzik ne olacak diyorsanız?
Anlaşmalı olduğumuz müzik grubu kınanın vazgeçilmezi müzikleri konuklarınız ile birlikte danslar edebilmeniz ve kına töreni sırasında uygun olacak şekilde geniş repertuarlarından seçerek sizlere sunabilirler.
Ayrıca organizasyon sorumlularımız kına töreni hazırlıklarında hiçbir detay atlanmadan hayallerinizi gerçekleştirmek için yanınızda olabilirler.
Kına organizasyonlarınız veya diğer tüm davetlerinizi bizimle birlikte gerçekleştirmek isterseniz hemen formu doldurun ve bize ulaşın. Böylece fiyat teklifleri alabilir, aklınızdaki soruları sorabilirsiniz!

İletişim

Erdoğan Orhan

Mehmet Bosnak

  • Adres: Hükümet Cad. No:354 Süleymanpaşa

Erdoğan Orhan Kongre Merkezi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!