Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Tekirdağ

Erdoğan Orhan Kongre Merkezi

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Erdoğan Orhan Kongre Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Erdoğan Orhan Kongre Merkezi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Erdoğan Orhan Kongre Merkezi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Erdoğan Orhan Kongre Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Erdoğan Orhan Kongre Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Erdoğan Orhan Kongre Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Erdoğan Orhan Kongre Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Erdoğan Orhan Kongre Merkezi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Erdoğan Orhan Kongre Merkezi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Erdoğan Orhan Kongre Merkezi Hakkında

35 kişilik profesyonel ekibimiz; aşçımız, fotoğrafçılarımız, organizasyon sorumlularımız ve diğer tüm hizmet personellerimiz ile profesyonel bir hizmet sunuyor. Ayrıca yılların verdiği tecrübe ile Erdoğan Orhan Kongre Merkezi Tekirdağ’da kına organizasyonlarınızı gerçekleştirmek ve diğer tüm davetleriniz için ihtiyacınız olanları biliyor ve bu ihtiyaçları karşılamak için alternatifleri üretmeye devam ediyor. Bu yüzden çocuklarınızı da unutmuyor siz davetlerinizi gerçekleştirirken onlar da eğlenmeye devam etsinler diye palyaço veya animatörlerimiz çocuklarınızla birlikte oluyor.
Peki bunlarla bitmeyen imkânlarımız neler?
Kına gecesi eğlencesi gelinlerimizin vazgeçilmezi bunu biz de biliyoruz ve çiftlerimize bu hizmeti sunarken isteklerini göz ardı etmeden değerlendirerek kaliteli hizmet sunmaya çalışıyoruz.
Şık kumaşlar ile hazırlanmış masa ve sandalyelerimiz, mekânın zarif konseptine uygun tasarlanmış şamdanlar ya da rengarenk çiçeklerle hazırlanmış mekânımız size geniş olmasının da getirisi ile ferah bir gece geçirme imkânı sunuyor.
Tabii ki gelin odamızdan yaralanma imkânınız sayesinde kına hazırlıklarını rahatlıkça tamamlayabileceğiniz bir yer şansınız da oluyor. Hatta konuklarınızı beklerken nedimeleriniz ile keyifli zaman geçirebileceğiniz küçük bir salon haline de geliyor.
Pistimiz ve mekânımız şık tasarımının yanında rahatça dans edebileceğiniz şekilde dizayn edildiği için sizi sınırlandırmıyor.
Dans demişken, müzik ne olacak diyorsanız?
Anlaşmalı olduğumuz müzik grubu kınanın vazgeçilmezi müzikleri konuklarınız ile birlikte danslar edebilmeniz ve kına töreni sırasında uygun olacak şekilde geniş repertuarlarından seçerek sizlere sunabilirler.
Ayrıca organizasyon sorumlularımız kına töreni hazırlıklarında hiçbir detay atlanmadan hayallerinizi gerçekleştirmek için yanınızda olabilirler.
Kına organizasyonlarınız veya diğer tüm davetlerinizi bizimle birlikte gerçekleştirmek isterseniz hemen formu doldurun ve bize ulaşın. Böylece fiyat teklifleri alabilir, aklınızdaki soruları sorabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • Yönetici

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Hükümet Cad. No:354 Süleymanpaşa

 • Haritadaki Konumu

  Erdoğan Orhan Kongre Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.