Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Tekirdağ

Barbaros Bağ Evi

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Barbaros Bağ Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL

Barbaros Bağ Evi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Barbaros Bağ Evi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Barbaros Bağ Evi Sıkça Sorulan Sorular

Barbaros Bağ Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Barbaros Bağ Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Barbaros Bağ Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Barbaros Bağ Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Barbaros Bağ Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Barbaros Bağ Evi Hakkında

Geleneksel kına gecesi artık geride kaldı mı diyorsunuz? Belki de kız kıza doyasıya eğlenebileceğiniz bir bekarlığa veda partisidir hayalinizde yatan...

Öyleyse Barbaros Bağ Evi Otel Tekirdağ adresinde sizi ve sevdiklerinizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Tekirdağ’da bulunan bağ evimiz ismini bulunmuş olduğu kasabadan alıyor. Barbara kasabasının tepelerinde Yazır köyü içerisinde bulunan tesisimiz 230 dönümdür. Geniş mi geniş yeşiller içerisinde bir bağ evi... Şarabın envaiçeşit türü, yemeklerin en lezzetlisi bağ evimizde sizi bekliyor.

Hem açık hem de kapalı davet alanı bulunan mekânımız 12 ay ziyaretçi alabiliyor. Her mevsim ayrı güzel oluyor bağ evimizde. Baharda bağların uyanışına şahitlik ederken, kış aylarında şömine başında kutlamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yaz geldiğinde ise erkende koyuluyoruz yola; üzümler topluyor “şato tarzı” işleyerek şaraplarımızı masalarınıza getiriyoruz. Dilerseniz özel atölyeler ve kurslar da organize ettiğimiz tesisimizde bekarlığa veda partinize farklı bir boyut katabilirsiniz.

Kız kıza size özel yaratılmış bir alan hayal edin... Profesyonel bir hizmet sunan çalışanlar... Konaklama imkanı da bulunan bağ evimizde belki arkadaşlarınızla ufak bir tatil konseptinde kutlama da tercih edebilirsiniz. Hem daha eğlenceli hem de daha modern olan bu alternatif ile kurslarımıza katılabilir, farklı şeyler deneyimlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Usta şeflerimiz ise bu farklılıklar arasında size en lezzetleri yemekleri hazırlıyor. Gurme yemeklerin yapıldığı mekanımızda zaman zaman huzurlu zaman zaman da eğlenceli bir kutlama sizi bekliyor. Sabah bağ bahçelerimize bakıp güneşi selamlayarak başlayan gün, akşam şerefinize tokuşturulan kadehlerle devam ediyor.

Size ise tatlı düğün stresini unutup anın tadını çıkarmak kalıyor.

Şayet siz de Barbaros Bağ Evinin bekarlığa veda partiniz için doğru adres olduğunu düşünüyorsanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu aracılığıyla aklınıza takılan soruları ekibimize yöneltebilirsiniz. Sorularınızı cevaplamak ve Barbaros Bağ Evi fiyatları hakkında detaylı bilgi vermek için formun diğer ucunda heyecanla bekliyoruz...

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Yazır Köyü, Karaağaçlık Mevkii, TEKİRDAĞ

 • Haritadaki Konumu

  Barbaros Bağ Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.