Kaftan Boutique

E-posta Gönder

 • Çorlu, Tekirdağ.

Kaftan Boutique Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Kaftan Boutique Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan

Kaftan Boutique Hakkında

Kına geceniz yaklaşıyor ve siz hâlâ gecenin en önemli detayı olan kostümünüzü halletmediniz mi? Neyse ki hiçbir şey için geç değil. İşi sadece kına gecesi kostümleri olan markamız Kaftan Boutique Çorlu merkezde bulunan mağazasıyla gelinleri ağırlıyor.

Gelinlerimiz için en iyisini bulmak için onların arayışına yardımcı olmayı bir borç biliyoruz. Tecrübelerimizden ve bilgi birikimimizden faydalanarak onları seçimleri konusunda yönlendiriyoruz. Örneğin; kaftanın ilk önce bedeninin ve ölçülerinin geline tam olması oldukça önemli çünkü gece boyu saatlerce üzerinde olacak bu kostüm içerisinde gelinin son derece rahat etmesi gerekir. Fiziksel konfor tamamsa sıra zarafet, uyum ve görünüme geliyor ve burada da devreye renk uyumu ile ten uyumu giriyor. Neredeyse bin bir çeşit diyebileceğimiz kadar renk seçeneği sunuyor olabiliriz ancak her rengin her geline uymadığını söylemek isteriz. Gelinimizin ten rengine göre ona ön çok yakışacak kaftan rengini seçmesinde fayda var. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise ışıltı. Kına mekanı neresi olur olsun, açık veya kapalı fark etmeksizin ışıldamak istiyorsanız kaftanınızın motifleri ve ışıltısına dikkat etmelisiniz.

Şimdi gelelim size neler, daha doğrusu ne gibi kaftanlar sunduğumuza. Günümüz modasını takip ettiğimiz için her model ve çeşitten kaftanımız olduğunuzu bilmenizi isteriz. Modern çizgilerle buluşmuş yenilikçi tasarımlardan en eski geleneklerimizdeki klasik kesimlere kadar her modeli bizde bulabilirsiniz. Üstelik sadece kaftan da değil, aynı zamanda göçmen bindallıları ve Balkan adetlerine uygun şalvarlı takımlarımız da mevcut. Ürünlerimizin türü ne olursa olsun kalitesi baki kalsın diye hep en kaliteli kumaşlar ve malzemeler tercih ediyoruz. El emeği göz nuru olan bu kaftanları tüm detaylarına varana kadar özenle sergiliyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Kaftan Butik Çorlu’da sizi bekliyor, ulaşmak ve fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kazımiye Mahallesi Omurtak Caddesi No 116, 59860 Çorlu

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.