Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Tekirdağ

Aydık Davet Salonu

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Aydık Davet Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL

Aydık Davet Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Aydık Davet Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Aydık Davet Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Aydık Davet Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Aydık Davet Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Aydık Davet Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Aydık Davet Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Aydık Davet Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Aydık Davet Salonu Hakkında

Ayrıcalıkların fazla olduğu, gelin adaylarının kendilerini şanslı ve mutlu hissedecekleri bir salonda unutulmaz kına geceleri düzenlemek için biz hazırız! Eğer siz de hazırsanız, eğlencenin fazla, telaşın ise az olduğu kına geceleri düzenlemek ve tüm yükü üstünüzden almak için sabırsızlanıyoruz!

20 yılı aşkın tecrübemiz ile kusursuz bir davete nasıl ev sahipliği yapıldığını iyi biliyoruz. Her detayı sizin için düşünüyor, kullandığımız tüm aksesuarlarda zevkinizi yansıtıyoruz. Kaliteli hizmetimizi sürekli yeniliyor ve her geçen gün standardımızı yukarıya çekmek için titizlikle çalışıyoruz.

Kına geceleri için gelin adaylarımızın istek ve beklentilerini öğreniyor, hizmetlerimizi bu doğrultuda sunuyoruz. Geceyi birlikte planlıyor, hiçbir detayı atlamıyoruz. Böylelikle gecenin sonunda buradan mutlu bir şekilde uğurlanmanız için de hiçbir sebep kalmıyor.

Bembeyaz bir sayfa açtığınız bu özel günlerde, beyazın ağırlıklı olduğu bir konsept sunuyoruz. Tavanımız, masa ve sandalyelerimiz, ışıklandırmalarımız ve zeminde kullandığımız seramiğe kadar beyaz renginin büyüsünü tercih ediyoruz. Dış yapımızın da bu renkle tasarlandığını belirtmek istiyoruz. Aydık Davet Salonu Tekirdağ’da bu farklı tasarım ve dizayn ile de göze çarpıyor.

Salonumuzun kapasitesi, organizasyonlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Geniş ve ferah ortam, kendinizi evinizde olduğunuz gibi rahat hissettiriyor. Salonumuzun tam ortasındaki dans pisti ise eğlence odaklı gecelerin vazgeçilmezi oluyor! Sevdiklerinizle birlikte dans edecek, birbirinden güzel şovlara imza atabileceksiniz.

Kına gecesi konseptinizi masa ve sandalye giydirmelerinde uygulayabiliyoruz. Aynı zamanda kına tahtı, kına takımı, kına sandığı, kına tepsisi, kına minderi, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi aksesuarlar da konseptinize uygun olacak şekilde temin ediliyor.

Hayatınızın en eğlenceli dakikalarında Aydık Davet Salonu’nda olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak!

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Malkara Yolu Üzeri 5 KM

 • Haritadaki Konumu

  Aydık Davet Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.