Sema Akın

Mehir Bindallı ve Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Sema Akın
  Firma Sahibi

Mehir Bindallı ve Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Mehir Bindallı ve Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mehir Bindallı ve Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Mehir Bindallı ve Kına Organizasyon Hakkında

Trakya’nın gözde ilçelerinden biri olan Çorlu’da hizmet veren firmamız, birbirinden güzel kına paketleriyle size muhteşem bir kına gecesi vaat ediyor. Kaliteli hizmet anlayışımız, isteklerinizi dikkate alan profesyonel ekibimiz ve uygun fiyat politikamızla size destek olarak mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz. Mehir Bindallı Çorlu aracılığıyla, birçok hizmete tek bir adresten ulaşabiliyorsunuz.

Peki nedir bu hizmetler?

Öncelikle hiçbir detayı şansa bırakmamak için güzel bir akış planı hazırladık. Bu akış planın içeriği şu şekilde; kına mekânınıza giriş yapan davetlilerinizi kolonya ve şeker ile karşıladıktan sonra kına girişi için seçmiş olduğunuz özel dans gösterisiyle kına gecenizi başlatıyoruz. Nedimelerimiz, kına geceniz boyunca davetlilerinizi sahneye davet ederek eğlenceli bir ortam oluşturuyor. En uygun zamanda kına yakma merasimi için hazırlıklara başlıyoruz. Gelinimizin arkadaşlarına kaftan, tef, mum ve taçları dağıttıktan sonra gelinimizi kına müziği, davul ve teflerle kına tahtına çıkarıyoruz. Duygusal müzikler eşliğinde gelinimizi ağlattıktan sonra kına yakıyoruz. Kına yakma merasiminden sonra davul ve teflerle gelen damat bey, gelinimizi oyuna kaldırır. Kına, çerez ve hediyelikleri de dağıttıktan sonra geç saatlere kadar beraber eğlenmeye devam ediyoruz.

Her bütçeye uygun kına organizasyon paketlerimiz bulunuyor. En çok tercih edilen kına paketimizin içeriği şu şekilde; İstediğiniz renk ve modeli seçebileceğiniz kına tahtı, belirlediğimiz kına konseptine uygun karşılama masası, özel dikim gelin bindallısı, gelin hanım için; yüz örtüsü, eldiven, davul ve tef, 7 adet nedime kıyafeti ve tefi, kına tası ve sepeti, gökkuşağı kemeri ve köpük, 50 adet; çerez, kuru kına, 2 adet; volkan ve konfeti, organizasyon yönetim ve planlama, nakliye ve kurulum.

Her ihtiyacınızı karşılayacak imkân ve olanaklarımızdan yararlanmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ücretsiz fiyat teklifi al formunu doldurarak Çorlu kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Muhittin mahallesi Salih omurtak caddesi Peksoy apt. 89/4 Tekirdağ/Çorlu

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mehir Bindallı ve Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.