Mehir Bindallı ve Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Paket Fiyatı

Çorlu, Tekirdağ

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Burcu Organizasyon
19 4 6

Süleymanpaşa

Burcu Organizasyon

Kına merasimlerinin kültürümüzün en değerli hatıralarından biri olduğunuzu ...

Hakkında

Trakya’nın gözde ilçelerinden biri olan Çorlu’da hizmet veren firmamız, birbirinden güzel kına paketleriyle size muhteşem bir kına gecesi vaat ediyor. Kaliteli hizmet anlayışımız, isteklerinizi dikkate alan profesyonel ekibimiz ve uygun fiyat politikamızla size destek olarak mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz. Mehir Bindallı Çorlu aracılığıyla, birçok hizmete tek bir adresten ulaşabiliyorsunuz.

Peki nedir bu hizmetler?

Öncelikle hiçbir detayı şansa bırakmamak için güzel bir akış planı hazırladık. Bu akış planın içeriği şu şekilde; kına mekânınıza giriş yapan davetlilerinizi kolonya ve şeker ile karşıladıktan sonra kına girişi için seçmiş olduğunuz özel dans gösterisiyle kına gecenizi başlatıyoruz. Nedimelerimiz, kına geceniz boyunca davetlilerinizi sahneye davet ederek eğlenceli bir ortam oluşturuyor. En uygun zamanda kına yakma merasimi için hazırlıklara başlıyoruz. Gelinimizin arkadaşlarına kaftan, tef, mum ve taçları dağıttıktan sonra gelinimizi kına müziği, davul ve teflerle kına tahtına çıkarıyoruz. Duygusal müzikler eşliğinde gelinimizi ağlattıktan sonra kına yakıyoruz. Kına yakma merasiminden sonra davul ve teflerle gelen damat bey, gelinimizi oyuna kaldırır. Kına, çerez ve hediyelikleri de dağıttıktan sonra geç saatlere kadar beraber eğlenmeye devam ediyoruz.

Her bütçeye uygun kına organizasyon paketlerimiz bulunuyor. En çok tercih edilen kına paketimizin içeriği şu şekilde; İstediğiniz renk ve modeli seçebileceğiniz kına tahtı, belirlediğimiz kına konseptine uygun karşılama masası, özel dikim gelin bindallısı, gelin hanım için; yüz örtüsü, eldiven, davul ve tef, 7 adet nedime kıyafeti ve tefi, kına tası ve sepeti, gökkuşağı kemeri ve köpük, 50 adet; çerez, kuru kına, 2 adet; volkan ve konfeti, organizasyon yönetim ve planlama, nakliye ve kurulum.

Her ihtiyacınızı karşılayacak imkân ve olanaklarımızdan yararlanmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ücretsiz fiyat teklifi al formunu doldurarak Çorlu kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

Sema Çavdar

  • Adres: Muhittin Mh. İşcanlar Çarşısı No:93 Çorlu/TekirdağYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.