• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tütün Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Tütün Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Tütün Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Tütün Otel Sıkça Sorulan Sorular

Tütün Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tütün Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Tütün Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tütün Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Tütün Otel Hakkında

Tütün otel Düğün Salonları olarak çok uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Topi Kardeşler gibi büyük bir kuruluşun alt dalıyız ve bünyemizde otel ile birlikte 10’a yakın salonumuz var. Akhisar’da bulunan salonlarımızın tamamı ilçemizin farklı noktalarında bulunuyor. Böylece herkese yakın bir noktada bulunarak hemşerilerimize hizmet verebiliyoruz. Bu salonlarda düğün, sünnet düğünü, nişan töreni, kına gecesi, bayi toplantısı, iş toplantıları ve yemekleri gibi çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Tütün Otel Düğün Salonu dâhil tüm salonlarımızı dilediğiniz gibi tercih edebilir ve en özel günleriniz için kullanabilirsiniz.

Kına geceniz için güzel ve kapasitesi, hizmetleri, tüm özellikleri ile size uygun bir yer arayışında olduğunuzu biliyoruz. Düğününüzden hemen önce gerçekleşecek olan bu önemli günü doğru yerde yapmak istediğinizi de biliyoruz. Bu sebeple size farklı özellikleri ve kapasiteleri ile hizmet veren salonlarımızdan bahsetmek istiyoruz. İster kapalı mekân klasik bir salon, isterseniz de kır bahçesinde yer alan 4 ayrı salon kompleksimiz var. Kayalıoğlu Düğün Salonu kır organizasyonları için tercih edebileceğiniz ve yeşillikler içinde kocaman bir alan. Diğerleri de isim olarak Akhisar Düğün Salonları, Umut Düğün Salonları ve Otel Düğün Salonları.

Tüm salonlarımızı sizin için titizlikle temizliyoruz, düzenliyoruz, süslüyoruz ve hazır hale getiriyoruz. Her birinde farklı dekorasyonlarımız ve farklı renkte konseptlerimiz var. Aralarından en az birini mutlaka beğeneceğinize eminiz. Her salonumuzda hem yemekli hem de yemeksiz olarak size organizasyonunuzu düzenleme şansı veriyoruz. Bünyemizde bulunan restoranlar ve tüm catering hizmetleri içerisinde çalışan çok sayıda usta aşçımız ve deneyimli mutfak ekiplerimiz var. Bu ekiplerin kaliteli ve taze ürünler ile hazırladığı son derece lezzetli yemekler içerisinden size fiks menüler sunuyoruz. Bunlardan birini seçebileceğiniz gibi size özel bir menü de hazırlayabiliriz.

Kına organizasyonunuzu bizimle birlikte yapmak için yandaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Devlet Karayolu Üzeri 21 SK. NO:68 Akhisar / Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Tütün Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.