Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Manisa

Akıncılar Düğün Salonu

Akıncılar Düğün Salonu
 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Akıncılar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Akıncılar Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Akıncılar Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Akıncılar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Akıncılar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Akıncılar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Akıncılar Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Akıncılar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Akıncılar Düğün Salonu Hakkında

Kına gecenizde tüm isteklerinizi karşılayabilen bir mekân tercih etmek isteyeceğinizden eminiz. Manisa Demirci düğün salonları arasında belediye bünyesinde hizmet veren Akıncılar Düğün Salonu aradığınız adres. Henüz yapımı yeni tamamlanmış olan salonumuzda sevdiklerinizle birlikte hayallerinizi gerçekleştirmek için hazırız. Ulaşım olanakları açısından gayet kolay bir konumda bulunuyoruz. Konuklarınız rahatlıkla ulaşım sağlayabilecekler.


Organizasyon sorumlumuz kına gecenizden önce sizle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansınız oluyor. Böylelikle size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı muhteşem bir kına gecesi geçirmek kalıyor. Yemekli davetlerinizde profesyonel mutfağımızda hazırladığımız zengin menümüzü, meşrubat seçeneklerimizle misafirlerimize sunuyoruz. Ayrıca dilerseniz karşılama kokteyli de yapabiliyoruz.


Bahçemizle anlaşmalı fotoğrafçımız en güzel anlarınızın çekimlerini yapmak için kına geceniz boyunca yanınızdan bir dakika bile ayrılmıyor. Fotoğraf çekimleriniz dışında kesintisiz videonuzun kaydını da gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz fotoğrafçınızı dışarıdan getirebilirsiniz.


Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformu yer alıyor. Mekanımızın basamaklı mimarisi buna imkân sağlıyor. Üstelik oluşturduğumuz kına şarkıları repertuvarıyla eğlencenin doruklarına çıkacaksınız. Salonumuzun tavanına özel olarak yaptırdığımız ışıklandırma sistemi ise harika görüntüler ortaya çıkmasına imkan sağlıyor.


Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Kına ekibiyle önceden hazırladığınız dans koreografisiyle görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Hint kınasıyla kız arkadaşlarınıza güzel bir anı armağan edebilirsiniz ya da sizin için süslenmiş kına tahtıyla kendinizi ayrı bir mutlu hissedebilirsiniz. Her şeyi sizin yaratıcığınıza ve zevkinize bırakıyoruz.


Manisa Demirci düğün adetlerini ve kına gecesi ritüellerini en iyi yansıtan ortama sahibiz. Hayallerinize ulaşmak için ise yapmanız gereken çok basit. Bizimle iletişime geçmek için ücretsiz tekli al butonuna tıklamanız yeterli. Heyecanla sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Akıncılar Mahallesi, 45900 Demirci/Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Akıncılar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.