Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Sarıgöl, Manisa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Önerilen Firmalar

Manisa Arena
6

Şehzadeler

Manisa Arena

750-1.000
50 TL'den az
İçicem Cafe Lounge
11

Ahmetli

İçicem Cafe Lounge

Diva Garden Kır Düğün Salonu
6

Salihli

Diva Garden Kır Düğün Salonu

1.000-2.000
50 TL'den az

Hakkında

Sarıgöl Belediyesi çatısı altında faaliyet gösteren düğün salonumuzda düğün, kına, nişan törenleri olmak üzere birçok özel daveti gerçekleştiriyor, ev sahipliği yapıyoruz. Evlenecek olan çiftlerin bu mutlu günlerine giden adımlarından kına gecesi organizasyonlarını düzenlerken istediğiniz geceye sahip olmanızı sağlıyoruz.


Biz Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu olarak kına geceniz gereken tüm detayları düşünüyor, gecenizde yer veriyoruz. Yıllar geçse bile unutulmayacak bir organizasyona sahip olmanızı istiyoruz. Hizmet kalitemizle Manisa kına gecesi mekanları arasından sıyrılıyoruz. Bugüne kadar sayısız kına gecesi organizasyonu düzenledik. Bu yüzden geceniz için gerekli bilgi ve donanıma sahibiz. Bizlerle beraber gecenizi düzenlemek istiyorsanız; ilk olarak organizasyon sorumlumuz ile yüz yüze görüşmelisiniz. Gecenizde istediğiniz detaylar hakkında bize bilgi verebilirsiniz. Biz de organizasyon akışınızı bu doğrultuda düzenleyebiliriz.


Kına törenleriniz için özel bir organizasyon sunuyoruz. Kına organizasyonlarınız için kız kıza bir eğlence düzenliyor, pek çok farklı mekân giydirme alternatifi sunuyoruz. Organizasyon sorumlumuz ile beraber ekibimizi de yanımıza alarak geleneksel ve modern temalarda kına gecesi organizasyonları gerçekleştirebiliyoruz. Mekanımızda bulunan konuk masalarını özel süslemelerle taçlandırıyor, şıklığınızı tamamlıyoruz. Şamdanlar ve mumluklar kullanabilir, gecenizi güzelleştirebiliriz.


Dilerseniz dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşabilir, kına tahtını mekanımızın en güzel yerine konumlandırabilirsiniz. Konuklarınızla beraber kına yakma merasimini bu tahtta gerçekleştirebilir, kına yakma merasiminin geleneksel büyüsünde hüzünlü bir türkü eşliğinde organizasyonunuzu güzelleştirebiliriz.


Bu anlar duygusal olsa da müzisyenlerimizle beraber kına gecesi organizasyonlarımız oldukça eğlenceli geçiyor. En trend kına gecesi şarkılarına yer verdiğimiz gecenizde deneyimli müzisyenlerimize gecenizi emanet edebilirsiniz.


Gecenizde Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu ekibi var gücüyle organizasyonunuzun akışını sağlamak için çalışıyor. Sizler de kına gece merasiminizi bizimle beraber gerçekleştirmek isterseniz ‘ücretsiz fiyat teklifi al’ butonuna tıklayabilir, hakkımızda daha çok bilgiye sahip olabilirsiniz.


Heyecanla iletişim kurmanızı bekliyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Ayan Mahallesi, 45470 Sarıgöl/Manisa

Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!