Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Manisa

Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu

Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu Hakkında

Sarıgöl Belediyesi çatısı altında faaliyet gösteren düğün salonumuzda düğün, kına, nişan törenleri olmak üzere birçok özel daveti gerçekleştiriyor, ev sahipliği yapıyoruz. Evlenecek olan çiftlerin bu mutlu günlerine giden adımlarından kına gecesi organizasyonlarını düzenlerken istediğiniz geceye sahip olmanızı sağlıyoruz.


Biz Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu olarak kına geceniz gereken tüm detayları düşünüyor, gecenizde yer veriyoruz. Yıllar geçse bile unutulmayacak bir organizasyona sahip olmanızı istiyoruz. Hizmet kalitemizle Manisa kına gecesi mekanları arasından sıyrılıyoruz. Bugüne kadar sayısız kına gecesi organizasyonu düzenledik. Bu yüzden geceniz için gerekli bilgi ve donanıma sahibiz. Bizlerle beraber gecenizi düzenlemek istiyorsanız; ilk olarak organizasyon sorumlumuz ile yüz yüze görüşmelisiniz. Gecenizde istediğiniz detaylar hakkında bize bilgi verebilirsiniz. Biz de organizasyon akışınızı bu doğrultuda düzenleyebiliriz.


Kına törenleriniz için özel bir organizasyon sunuyoruz. Kına organizasyonlarınız için kız kıza bir eğlence düzenliyor, pek çok farklı mekân giydirme alternatifi sunuyoruz. Organizasyon sorumlumuz ile beraber ekibimizi de yanımıza alarak geleneksel ve modern temalarda kına gecesi organizasyonları gerçekleştirebiliyoruz. Mekanımızda bulunan konuk masalarını özel süslemelerle taçlandırıyor, şıklığınızı tamamlıyoruz. Şamdanlar ve mumluklar kullanabilir, gecenizi güzelleştirebiliriz.


Dilerseniz dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşabilir, kına tahtını mekanımızın en güzel yerine konumlandırabilirsiniz. Konuklarınızla beraber kına yakma merasimini bu tahtta gerçekleştirebilir, kına yakma merasiminin geleneksel büyüsünde hüzünlü bir türkü eşliğinde organizasyonunuzu güzelleştirebiliriz.


Bu anlar duygusal olsa da müzisyenlerimizle beraber kına gecesi organizasyonlarımız oldukça eğlenceli geçiyor. En trend kına gecesi şarkılarına yer verdiğimiz gecenizde deneyimli müzisyenlerimize gecenizi emanet edebilirsiniz.


Gecenizde Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu ekibi var gücüyle organizasyonunuzun akışını sağlamak için çalışıyor. Sizler de kına gece merasiminizi bizimle beraber gerçekleştirmek isterseniz ‘ücretsiz fiyat teklifi al’ butonuna tıklayabilir, hakkımızda daha çok bilgiye sahip olabilirsiniz.


Heyecanla iletişim kurmanızı bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Ayan Mahallesi, 45470 Sarıgöl/Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Sarıgöl Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.