Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Manisa

Salihlim Salihli Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Salihlim Salihli Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Salihlim Salihli Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Salihlim Salihli Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Salihlim Salihli Organizasyon Hakkında

Manisa’nın Salihli ilçesinde düğün organizasyonları gerçekleştirecek çiftler, doğum günü kutlamaları için profesyonel bir firmayla çalışmak isteyenler… Düğün öncesinde arkadaşlarıyla birlikte kına gecesi töreniyle dilediğince eğlenmeyi talep edenlerin tercihi olmak için yola çıktık. 2012 yılından beri Salihlim Salihli Organizasyon adı altında birçok özel güne ev sahipliği yapıyoruz. Güven ve kaliteyi hedef belirleyen yapımızla güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizi de görüşmek üzere ofisimize bekliyoruz.

Bugün sizlere en çok düzenlediğimiz organizasyonların başında gelen kına gecelerinden bahsedeceğiz. Kına gecelerinde organizasyon akışının belirlenmesi bize ait. Sadece nasıl bir davet istediğinizi anlatmanız yeterli. Organizasyon sorumlumuz yıllardır bu işin içerisinde bulunduğu için gerekli bilgi ve donanıma sahip. Kısacası eğer bizi tercih ederseniz Salihli düğün organizasyon firmaları arasından en tecrübesiyle çalışacaksınız.

Mekânın dekorasyonuna çok önem veriyoruz. Kına konseptinize uygun olarak davetli masalarını düzenledikten sonra istediğiniz renklere sahip kına tahtını mekânın üzerine konumlandırıyoruz. Nedimeler size tüm organizasyon sürecinde yardım ediyorlar. Üstelik onlarla birlikte dans gösterileri yapabilir, geceye farklı bir hava katabilirsiniz. Sağladığımız birçok hizmeti yukarıda sizinle paylaştık. Daha fazla bilgiyi, avantajlı fiyatlarımızı bizimle buluştuğunuzda öğrenebilirsiniz.

Kına gecenizi nerede gerçekleştirmek istiyorsanız açık ve kapalı alana özel dekor ve süslemelerimiz mevcut. Sizi asla yarı yolda bırakmadan, dilediğiniz her yerde hizmet verebiliyoruz. Üstelik çevre illere de gecenizi güzelleştirmek için geliyoruz. Bazen Alaşehir’de organizasyon düzenlerken bazen Sarıgöl’de bir davette imzamızı bırakıyoruz. Sadece bize ulaşmanız ve hikayenizi anlatmanız yeterli.

“Bizimle hep mutlu…” sloganımız! Amacımız; güler yüzlerle organizasyon bitiminde ayrılmak, “İyi ki sizi seçmişim!” cümlesini sizin ağzınızdan duymak. Siz de Salihlim Organizasyon’un şanslı gelinleri arasında yer almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan, iletişim formunda sorulan gerekli bilgileri girmeden sayfamızdan ayrılmayın.

İletişim

  • Adres::

    Şehitler Mah. Park Cd. No:13/B İstasyon Mevkii - Salihli / MANİSA

  • Haritadaki Konumu

    Salihlim Salihli Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.