ATS Park Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

ATS Park Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

ATS Park Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

ATS Park Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

ATS Park Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

ATS Park Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

ATS Park Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


ATS Park Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

ATS Park Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

ATS Park Düğün Salonu Hakkında

Kına gecesi organizasyonları düzenlemek oldukça stresli bir süreç. Bu zaman diliminde profesyonel ekibimizle gelin adayının yanında oluyoruz. Hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Kaliteli hizmeti başat amacımız olarak belirliyor, organizasyonlarımızı bu doğrultuda tasarlıyoruz.

Peki, biz kim miyiz?

Manisa’nın Kula kına salonları arasında faaliyet gösteren ATS Düğün Salonu!

Mekânımız hem açık hem de kapalı alanı sayesinde her mevsim hizmet verebiliyor. Kına gecenizi havuz başında düzenlemek istiyorsanız 1.000 kişiye kadar büyüyebilen bir kapasiteye sahibiz. Geniş ailelerin için doğru tercihiz. Kışın daha çok tercih edilen düğün salonumuz 800 misafirinize hizmet verebiliyor. Yüksek ağırlama kapasitelerine sahibiz. Davetlileriniz arasında seçim yapmadan, gününüzü kiminle geçirmek istiyorsanız çağırabilirsiniz. Üstelik masalarımızın oturma planını beraber hazırlayabiliriz.

Kına geceniz için hangi hizmetleri sunuyoruz?

Kına gecenizde farklı masa ve sandalye giydirme alternatifleri sunuyoruz. Kına gecenize yakışır şekilde en kaliteli ve özel malzemeleri kullanıyoruz. Kına gecesi adetlerini yerine getirmek için gereken malzemeleri konumlandırmak için bir kına masası hazırlıyoruz. Kına tahtınızın hemen yanında konumlanan bu masada yer alacak detaylar ise şöyle; hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, hediyelikler, tüller, tefler, nedime bileklikleri ve eşyaları, gelin örtüsü ve daha fazlası! Tabii ki kına malzemelerin yanı sıra istediğiniz özel hizmetler varsa temin edebiliriz. Bu hizmetleri alabileceğiniz bir organizasyon firmasıyla da anlaşabilirsiniz.

Mekânımızda kaliteli ses ve ışık ekipmanlarına yer veriyoruz. Her iki alanımızda pistimiz mekânımızın her yerinde rahatça görülebiliyor. Sahnemiz de bulunuyor. Kına geceniz canlı müzik hizmetimiz bulunuyor. Kına merasiminde türkülerle hüzünlenirken oyun havalarında dostlarınızla beraber eğlenebilirsiniz.

Yemekli ve yemeksiz menülerimiz de bulunuyor. Yemekli menülerimizde ana yemek, ara sıcak ve başlangıç tabağımız bulunuyor. Yemeksiz menülerimizde atıştırma tabaklarına, pasta ve tatlı servisi sağlayabiliyoruz.

Eğer siz de sağladığımız hizmetleri beğendiyseniz ATS Düğün Salonu için ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Mahmut Dede Caddesi No :1 Kula/Manisa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    ATS Park Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.