• Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çakra Manisa Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 TL'den az

Çakra Manisa Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Çakra Manisa Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Çakra Manisa Sıkça Sorulan Sorular

Çakra Manisa kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çakra Manisa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çakra Manisa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Çakra Manisa Hakkında


Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz mekânımız ile Manisa’nın merkezinde faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Manisa Çakra Cafe olarak profesyonel kadromuz ile çalışıyor ve misafirlerimizi ağırlıyoruz. Mekânımızda günlük olarak bizi tercih eden müşterilerimize hizmet vermek ile birlikte kalabalık grupları da ağırlıyoruz. Özellikle kına gecesi ve bekârlığa veda partisi ve doğum günü kutlamaları gibi özel günlere ev sahipliği yapmayı da ayrıca seviyoruz. Çünkü o günlerin tadı ve heyecanı bir başka oluyor.


Bu tarz bir organizasyon yapma planınız varsa ve arayış içerisindeyseniz güzel haberi verelim buldunuz. Yaklaşık 250 kişiye kadar rahatlıkla ağırlayabildiğimiz mekânımızda önceden bizimle iletişime geçip rezervasyon yaptırdığınız müddetçe hiçbir sorun olmadan yerinizi ayırtabilirsiniz. Bekârlığa veda edecekseniz sizi normal akışta misafir edebiliriz. Eğer kına gecesi düzenlemek isterseniz bunun için de mekânımızı o gün sizin için kapatıyoruz ve dilediğiniz gibi bir organizasyon olması için gerekli tüm ayarlamaları yapıyoruz.


Mekânımızda istediğiniz gibi eğlenip buradan memnun ayrılmanız için gereken her şeyi yapıyoruz. Bu bağlamda en çok önem verdiğimiz konulardan bir tanesi de müzik. Canlı müzik için sahnemizde ağırladığımız profesyonel müzisyenlerimiz var ve konuklarımızı nasıl eğlendirebileceklerini çok iyi biliyorlar. Dönem dönem ülke çapında ün yapmış ve çok sevilen meşhur sanatçıları da mekânımızda ağırlıyoruz. Üstelik uygun fiyata sunduğumuz yemeklerimiz ve alkollü alkolsüz içeceklerimizden oluşan zengin bir menümüz var. Eğer organizasyonunuzdan önce mekânımızı ziyaret ederek bunlara göz atarsanız davetlilerinize ikram etmemiz için bir menü belirleyebilirsiniz. Aksi takdirde menüden de sipariş verebilirler.


Manisa Çakra Malta Parkı içerisinde bulunduğu için mekânımıza ulaşmanız oldukça kolay. Zaten şehir merkezinde yer aldığı için hem çeşitli toplu taşıma araçları hem de kendi özel aracınız ile gelebilirsiniz. Bu sayede organizasyonunuza davet edeceğiniz konuklarınız da zorlanmadan ulaşabilirler. Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Sekiz Eylül Caddesi Malta Parkı Merkez Efendi Mahallesi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.