Kardeşler Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kardeşler Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kardeşler Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Kardeşler Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kardeşler Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Kardeşler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kardeşler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Kardeşler Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kardeşler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Kına müziği, Kına süslemesi

Kardeşler Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır Kardeşler Düğün Salonu olarak profesyonel bir hizmet veriyoruz. Birçok seçenek ile üstün kalite çizgisinde çalışıyoruz. Aşçımızdan servis personelimize kadar herkes organizasyonunuz için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Memnuniyeti sağlamaya çalışarak davetinizin sonunda mutlu bir şekilde buradan ayrılmanızı istiyoruz. Manisa kına gecesi salonları arasında da farkımızı size hissettirmek istiyoruz.

Havuz başında ya da balo salonunda dilediğiniz gibi kına organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Yaz olsa da klima sistemimiz sayesinde mevsimin bunaltıcı sıcaklığını hissetmeyeceğiniz bir salona sahibiz. Kınanız öncesi hem salonumuzu görmeye hem de program hakkında konuşmaya sizi davet ediyoruz. Renkli uçan balonlar dahil ne tarz bir konsept istiyorsanız ona göre planlamamızı yapıyoruz. Pembe, mor, beyaz, altın sarısı gibi birçok renge de seçeneklerimizin arasında yer verdik. Temayı belirleyerek masa süslemeleri dahil ayrıntılarda o rengi kullanıyoruz. Geniş bir piste sahip olduğumuzdan dans ederken birine çarpma korkusunu yaşamıyorsunuz. Gönlünüzce kına gecenizin tadını çıkarıyorsunuz. Bir diğer alanımız ise havuz başı. Oldukça geniş alanımızda havuz başı kına konseptinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Turkuaz ve beyaz uyumuna şahit olduğunuz bu alanımızda, gülen yüzlerle sizi karşılıyoruz. Profesyonellik çerçevesinde kına töreninizi dilediğiniz gibi gerçekleştiriyoruz.

Misafirlerinizin çocukları da hiç sıkılmıyor üstelik. Çünkü palyaço hizmetimiz sayesinde onlar keyifli vakit geçirirken aileleri düğünün hiçbir anını kaçırmıyor. Ayrıca organizasyonunuzda Manisa kına adetlerine ait esintiler istiyorsanız bir halk oyunları ekibi tahsis ediyoruz. Böylece misafirleriniz ve sizin için hoş anılar ortaya çıkıyor. Bu farklı hizmetlerimizden sadece ikisi. Daha fazlası için Kardeşler deneyimini yaşamanız gerekiyor.

Kendinize kına salonu anlamında bir liste oluşturuyorsunuz. Konseptinize, hayalinizdekine aynı zamanda da bütçenize uyan bir salon arıyorsunuz. O zaman listenize bizi de ekleyin. Bunun için de yandaki formu ücretsiz olarak doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    56 Sokak, Atatürk Caddesi, Kırkağaç / Manisa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kardeşler Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.