Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Manisa

Peri Masalı Kır Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Peri Masalı Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Peri Masalı Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Peri Masalı Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Peri Masalı Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Peri Masalı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Peri Masalı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Peri Masalı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Peri Masalı Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Peri Masalı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Peri Masalı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Peri Masalı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa vedanız için her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, düzenli havalandırma, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, masalar arası geniş mesafe aralığı, kullan-at malzeme ile servis imkanı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, mekan girişinde ateş ölçümü ve sosyal mesafeye uygun oturma düzeni hizmeti sunmaktadır.

Peri Masalı Kır Bahçesi Hakkında

Kurşunlu Vadisi üzerinde, doğanın tam ortasında Peri Masalı Kır Bahçesi Salihli’de özel günleriniz için hizmet veriyoruz. Açık hava kına organizasyonu gerçekleştirerek düğün öncesi stresinizi atmaya hazırsanız, profesyonel hizmetimizle karşınızdayız!

Kır bahçemiz 1000 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor. Katlanabilir lake sandalyelerle çevrili yuvarlak beyaz masalar, ağaçlardaki ışıklandırmalar, doğanın huzuru ile birlikte keyifli bir kına organizasyonu geçirmenize olanak sağlıyoruz. Organizasyonunuz için sizinle önceden görüşerek eğlencenize dair planlamaları birlikte yapıyoruz. Dekorasyondan müziğe, yemeklerden kına merasimine kadar her detayı konuşuyoruz. Böylelikle eğlencenizin sonunda hem keyifli hem de tatmin olmuş bir şekilde mekanımızdan ayrılabiliyorsunuz.

Mekanımızın bir diğer özelliği de kolon, duvar gibi unsurlar olmadan organizasyonunuzu gerçekleştirmenize olanak sağlıyor oluşumuz. Moda olan trendleri de göz önünde bulundurarak hazırlık yaptığımız bahçemizde kına organizasyonunuzun keyfini çıkaracağınızdan eminiz.

Manisa kına gecesi mekanları arasında bir diğer farkımız ise, tecrübemiz. Birçok çiftin özel organizasyonlarına ev sahipliği yaptığımız gibi aynı zamanda kokteyller, konserler, açılışlar gibi birçok davete de imzamızı başarıyla attık. Bu nedenle büyük organizasyon denilince ilk akla gelen mekanlardan biriyiz. Keyifli bir organizasyon geçirmeniz için kır bahçemizde her detayı ayrıntılı bir şekilde düşündük.

Eğer yemekli bir kına daveti düşünüyorsanız, size özel bir menü hazırlıyoruz. Başlangıcından tatlısına kadar her detaya kutlama öncesi bir araya geldiğimiz toplantıda karar veriyoruz. Menünüzde dilerseniz değişiklikler yapabiliyorsunuz. Usta aşçılarımız hijyen kurallarına uyarak menünüzü hazırlıyor ve servis ekibimizde dikkatli ve güler yüzlü bir şekilde hizmetini gerçekleştiriyor. Tüm misafirinizle tek tek ilgileniyor ve servislerini asla aksatmıyoruz.

Eğer Peri Masalı Kır Bahçesi’nde kına organizasyonunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Bunun için sayfa üzerindeki mail ya da telefon bilgisini kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Yeşilyurt Mah. 904 Sk. No:45 Kurşunlu /Salihli /Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Peri Masalı Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.