Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Manisa

Saray Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Saray Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Saray Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Saray Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Saray Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Saray Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Saray Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Saray Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Saray Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Saray Düğün Salonu Hakkında

Düğün salonumuz çok uzun zamandır Manisa’nın Turgutlu ilçesindeki hemşerilerimize hizmet veriyor. Saray Düğün Salonu olarak biliniyoruz ve seviliyoruz. Yıllar içerisinde çok fazla çift bizi tercih etti ve bu tercihlerinden ötürü pişman olmadılar. Bir aile işletmesi olarak çekirdekten yetişen ve işine dört elle sarılmış bir ekip ile salonumuzu yönetiyoruz. Herkes bu iş yerinde kendi işletmesi olduğu bilinci ile çalışıyor ve bu sebeple kusursuz organizasyonlara imza atmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Salonumuzda düğün, nişan, sünnet gibi organizasyonlar haricinde kına geceleri de düzenliyoruz. 700 kişi kapasiteli salonumuzda hayal ettiğiniz kına gecesini düzenleyememeniz için hiçbir sebep yok. Deneyimli orkestramız sayesinde kına müziklerinizi layığı ile çaldırabilir ve kendi listenizi oluşturarak repertuarı dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Dilerseniz bu güzel geceyi ölümsüzleştirmesi için kendi fotoğrafçınızı da getirebilirsiniz.

Salonumuzun diğer özelliklerinden bahsedecek olursak gelinlerimizin ihtiyaç halinde kullanabileceği bir gelin odamız mevcut. Burayı organizasyon boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz ve eğer kına kıyafetinizi değiştirmek gibi bir niyetiniz varsa bu odada rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca konukların faydalanabileceği ve alışveriş yapabileceği bir kantinimiz ve yemek dağıtımları ile pasta kesim işlemleri için kullandığımız bir de mutfağımız mevcut. Pasta demişken söyleyelim, kına geceleri için zorunlu olmamak ile birlikte dilerseniz sizin için pasta kesim töreni de yapabiliriz.

Akhisar Garı bitişiğinde bulunan salonumuza kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Konuklarınız da hem toplu taşıma hem de özel araçları ile zorluk çekmeden davetinize katılabilirler. Gelip bizi görmek ve ziyaret etmek isterseniz kapımız size sonuna kadar açık. Ortamı kendi gözleriniz ile görürseniz kına gecenizi hayalinizde canlandırmak daha rahat olacaktır. Sizi bekliyoruz. Ancak daha kolay bir şekilde de bize ulaşabilir ve ilk iletişimimizi başlatabilirsiniz. Yan tarafta bulunan formu doldurarak bize ulaşıp fiyat teklifi alın.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Ragıb Bey Mah. 21/70 Gar Bitişiği Akhisar / Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Saray Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.